Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Michał Brożek. Ćwiczenie 1 Nazywam się Michał Brożek. Urodziłem się 8 sierpnia 1989 roku w Krakowie. Mieszkam w Zastowie. Małej miejscowości koło Krakowa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Michał Brożek. Ćwiczenie 1 Nazywam się Michał Brożek. Urodziłem się 8 sierpnia 1989 roku w Krakowie. Mieszkam w Zastowie. Małej miejscowości koło Krakowa."— Zapis prezentacji:

1 Michał Brożek

2 Ćwiczenie 1 Nazywam się Michał Brożek. Urodziłem się 8 sierpnia 1989 roku w Krakowie. Mieszkam w Zastowie. Małej miejscowości koło Krakowa. Uczęszczałem do pobliskiej podstawówki i gimnazjum w Raciborowicach. W 2005 roku zacząłem naukę w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie. Spędziłem tam 4 lata podczas których poznałem wielu ciekawych ludzi i jak na razie był to najlepszy okres w moim życiu i zawsze będę go dobrze wspominał. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy tak było również w przypadku szkoły średniej. Cztery lata minęły zaskakująco szybko i tak w 2009 roku stanąłem w obliczu nowej rzeczywistości a mianowicie początku dorosłego życia i trudnych wyborów z nim związanych. Na szczęście zdałem egzamin zawodowy i maturę co w pewien sposób ukierunkowało moje życie przez możliwość kontynuowania nauki. Obecnie podjąłem studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji i mam nadzieje że był to dobry wybór ale pewność będę miał dopiero za kilka lat. Obecnie pracuje jako konsultant Netii. Bardzo mi się podoba ta praca ponieważ w przyszłości daje szanse rozwoju i awansu. Oczywiście ma też swoje minusy ale ogólnie jest w porządku. Przynajmniej w porównaniu z moimi poprzednimi zajęciami takimi jak kasjer w supermarkecie. Moją pasją są ładne i szybkie samochody, dobre kino a także sport, zwłaszcza piłka nożna.

3 Ćwiczenie 2

4 Ćwiczenie 3

5 Ćwiczenie 4

6 Ćwiczenie 5


Pobierz ppt "Michał Brożek. Ćwiczenie 1 Nazywam się Michał Brożek. Urodziłem się 8 sierpnia 1989 roku w Krakowie. Mieszkam w Zastowie. Małej miejscowości koło Krakowa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google