Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wolne Oprogramowanie. Przeglądarka Opera Opera to nowatorski i niebanalny pomysł na korzystanie z sieci Internet. Szybkość, bezpieczeństwo, wysoki komfort.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wolne Oprogramowanie. Przeglądarka Opera Opera to nowatorski i niebanalny pomysł na korzystanie z sieci Internet. Szybkość, bezpieczeństwo, wysoki komfort."— Zapis prezentacji:

1 Wolne Oprogramowanie

2 Przeglądarka Opera Opera to nowatorski i niebanalny pomysł na korzystanie z sieci Internet. Szybkość, bezpieczeństwo, wysoki komfort surfowania to cechy wyróżniające przeglądarkę Opera. Wypróbuj ją już dziś! Jest dostępna całkowicie za darmo, zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego!

3 Przeglądarka Mozilla Mozilla Firefox Mozilla Firefox to zdobywająca nagrody przeglądarka następnej generacji. Firefox pozwala na szybsze, bezpieczniejsze i efektywniejsze korzystanie z sieci niż przy użyciu jakiejkolwiek innej przeglądarki.

4 System Linux Linux zdobywa coraz to większą popularność. Wiele firm wybiera go, jako system działający bez zastrzeżeń. Także wiele domowych użytkowników decyduje się na zmianę systemu, chcąc poznać coś nowego, powiększyć swą wiedzę informatyczną.


Pobierz ppt "Wolne Oprogramowanie. Przeglądarka Opera Opera to nowatorski i niebanalny pomysł na korzystanie z sieci Internet. Szybkość, bezpieczeństwo, wysoki komfort."

Podobne prezentacje


Reklamy Google