Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Budowa strony www. Zakładanie konta Aby założyć własną stronę www należy najpierw założyć konto e-mail. Do prezentacji wykorzystałem portal www.interia.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Budowa strony www. Zakładanie konta Aby założyć własną stronę www należy najpierw założyć konto e-mail. Do prezentacji wykorzystałem portal www.interia.pl."— Zapis prezentacji:

1 Budowa strony www

2 Zakładanie konta Aby założyć własną stronę www należy najpierw założyć konto e-mail. Do prezentacji wykorzystałem portal www.interia.pl. Aby założyć własną stronę www należy najpierw założyć konto e-mail. Do prezentacji wykorzystałem portal www.interia.pl.www.interia.pl W tym celu naciskamy na link poczta a następnie załóż konto. W tym celu naciskamy na link poczta a następnie załóż konto.

3 Tworzenie pliku index.html W programie Nvu tworzymy plik o nazwie index.html W programie Nvu tworzymy plik o nazwie index.html

4 Wgrywanie pliku index.html na konto W tym celu wchodzimy na konto i naciskamy na zakładkę WWW W tym celu wchodzimy na konto i naciskamy na zakładkę WWW Następnie wgrywamy plik index.html. Poprzez naciśnięcie na Pliki > Wgraj Następnie wgrywamy plik index.html. Poprzez naciśnięcie na Pliki > Wgraj

5 Administracja kontem Na konto możemy wgrywać różne pliki i tworzyć nowe foldery. Na konto możemy wgrywać różne pliki i tworzyć nowe foldery. W pliku index.html możemy nanosić różne dane jeśli chcemy aby znalazły się one na naszej stronie www. Jednak musimy pamiętać o jego aktualizacji na koncie. W pliku index.html możemy nanosić różne dane jeśli chcemy aby znalazły się one na naszej stronie www. Jednak musimy pamiętać o jego aktualizacji na koncie.

6 Koniec kossmo


Pobierz ppt "Budowa strony www. Zakładanie konta Aby założyć własną stronę www należy najpierw założyć konto e-mail. Do prezentacji wykorzystałem portal www.interia.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google