Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła, do której chodzę, mieści się w budynku przy ulicy Drewnianej osiem. Jest to szkoła podstawowa nr 41 im. Stanisława Staszica. Nasza szkoła jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła, do której chodzę, mieści się w budynku przy ulicy Drewnianej osiem. Jest to szkoła podstawowa nr 41 im. Stanisława Staszica. Nasza szkoła jest."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła, do której chodzę, mieści się w budynku przy ulicy Drewnianej osiem. Jest to szkoła podstawowa nr 41 im. Stanisława Staszica. Nasza szkoła jest integracyjna, Niepełnosprawne dzieci dojeżdżają do nas nawet spoza Warszawy! Jeśli jedziemy na jakąś wycieczkę, Sówkobus prawie zawsze służy pomocą.

2 Nasi nauczyciele dbają o nas – organizują kółka zainteresowań i zajęcia pomagające w nauce. Nasza sala informatyczna wyposażona jest we wszelki sprzęt – począwszy od monitorów plazmowych, a kończąc na drukarce laserowej. Nasze Maluchy, czyli uczniowie klas I – III, chociaż są już w szkole, ich sale bardziej przypominają przedszkole. Mają tu wiele zabawek, książek i wiele innych przyborów do zabaw. Bardzo trudno pożegnać im się z dzieciństwem.

3 Nasza Szkoła posiada zawsze czynną stołówkę. Często panie Kucharki gotują dania ku ogólnej uciesze: naleśniki i pierogi z serem, spaghetti i potrawkę chińską. Uczniowie naszej szkoły są pod stałą opieką pani psycholog. Maluchy, po szkole czekają na rodziców w świetlicy. Jest ona wyposażona we wszelki zabawki dla dzieci. Mamy też świetną bibliotekę, gdzie można wypożyczyć potrzebne do szkoły lektury i nie tylko.

4


Pobierz ppt "Szkoła, do której chodzę, mieści się w budynku przy ulicy Drewnianej osiem. Jest to szkoła podstawowa nr 41 im. Stanisława Staszica. Nasza szkoła jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google