Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z ŻYCIA NASZEJ KLASY.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z ŻYCIA NASZEJ KLASY."— Zapis prezentacji:

1 Z ŻYCIA NASZEJ KLASY

2 Przewodniczący Patryk Kociubiński V-c przewo
Przewodniczący Patryk Kociubiński V-c przewo. Weronika Derymacka Skarbnik Linda Czeponis

3 Przedstawienie W marcu 12 r.uczniowie kl. IVC i VB przygotowali niespodziankę dla klas I – III. Nasi najmłodsi uczniowie mogli podziwiać grę aktorską swych starszych kolegów i koleżanek w przedstawieniu pt. : Królewna na ziarnku grochu. Śmiechu było co niemiara, gdyż Śpiąca Królewna baaaaardzo głośno chrapała.

4 Święto Patrona 12 marca 2012 roku odbyło się Święto Patrona Szkoły. Nasza klasa spotkała się z chorążym Ludwikiem Fedorowiczem i kapralem Mariuszem Kamińskim w Sali nr 7. Na początku dowiedzieliśmy się trochę o obchodzonym święcie. Oglądaliśmy także prezentację o 12. Kołobrzeskim Pułku Piechoty, patronie naszej szkoły. Następnie pan Ludwik Fedorowicz opowiedział o życiu w koszarach. To było bardzo ciekawe. W dalszej kolejności poznaliśmy historię naszego patrona. Nie spodziewałam się tak ciekawej opowieści. Pod koniec zapoznaliśmy się ze znaczeniem odznak zdobytych przez pana Fedorowicza.  To spotkanie bardzo mi się podobało, choć na początku myślałam, że będzie nudno. Wydaje mi się, że innym też się podobało, a poza tym dobrze jest dowiedzieć się trochę o historii patrona naszej szkoły.

5 Wyjście do filharmonii naszej klasy
2 marca 2012 roku klasy IV – VI udały się do gorzowskiej Filharmonii na baśń muzyczną pt. „Piotruś i Wilk” napisaną przez Sergiusza Prokofiewa. W trakcie spektaklu mogliśmy zapoznać się z instrumentami, z dźwiękami i magią muzyki dzięki orkiestrze. Baśń opowiadała  o chłopcu o imieniu Piotruś i jego przygodzie. Wraz z przyjacielem Ptaszkiem Piotruś złapał wilka i chciał się na nim zemścić za krzywdę jaką ten wyrządził Kaczce. Jednak na koniec okazał się dobroduszny i wypuścił Wilka na wolność. Niektórzy pierwszy raz mieli okazję podziwiać piękny budynek Filharmonii. Myślę, że po tym spektaklu wrócą tu jeszcze.

6 Nauczyciele Nauczycielem od polskiego jest Magłorzata Nowicka- Czacharska Nauczyciel od matematyki to Agnieszka Sierpińska Nauczycielem od przyrody jest nasza wychowawczyni Magdalena Stangred Nauczyciel od Histori to Kazimierz Bogdanowicz Nauczycielem od W-F jest Małgorzata Radzewicz Nauczyciel od Muzyki to Arleta Dzitko Nauczyciel od plastyki to Jolanta Woźniak Nauczycielem od religii jest Grażyna Kowalewska Nauczyciel od Informatyki to pani dyrektor Małgorzata Dolata

7 Dziękuje za uwagę.


Pobierz ppt "Z ŻYCIA NASZEJ KLASY."

Podobne prezentacje


Reklamy Google