Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOŁA TĘTNI ŻYCIEM OPRACOWAŁA: RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WYDRZU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOŁA TĘTNI ŻYCIEM OPRACOWAŁA: RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WYDRZU."— Zapis prezentacji:

1 SZKOŁA TĘTNI ŻYCIEM OPRACOWAŁA: RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WYDRZU

2 MAŁA SZKOŁA Mała szkoła to centrum kulturalne wsi, jej serce, które bije zgodnym rytmem, wyznaczającym wspólne działania dla dobra wszystkich.

3 WARSZTATY RODZINNE DZIAŁAJĄ PEŁNĄ PARĄ… Trzeba przecież przygotować upominki świąteczne dla sponsorów i gości zaproszonych na spotkanie opłatkowe.

4 MAKARON W ROLI GŁÓWNEJ Mamy, zaopatrzone w literaturę fachową, postanowiły wykorzystać makaron jako tworzywo dekoracyjne.

5 SZKOLNY KONKURS W międzyczasie rodzice ogłosili konkurs dla uczniów Pomysłowy Mikołaj. Oczywiście byli sponsorami nagród.

6 ZBLIŻA SIĘ SPOTKANIE OPŁATKOWE Po naradzie ustalono: wieczór wcześniej będziemy lepić pierogi! A rano - w dzień opłatka - gotowanie pierogów!

7 WSZYSCY WSZYSTKIM ŚLĄ ŻYCZENIA… Gospodarz szkoły wita zaproszonych gości, nawiązując do wydarzenia sprzed 2000 lat.

8 W BETLEJEM WESOŁA NOWINA Przed oczami widzów przesuwają się sceny z historii narodzin Chrystusa, ukazywane przez uczniów naszej szkoły.

9 HEJ KOLĘDA, KOLĘDA! Dzieci wspólnie z dorosłymi przypominały stare pastorałki i kolędy. Czas miło płynął przy uroczyście zastawionym stole.

10 NIESPODZIANKI DLA BABĆ I DZIADKÓW Teatr mam przygotowuje sztukę pt. Świniopas. Cesarz nie bardzo radzi sobie z córką i damami dworu.

11 NIESPODZIANEK CIĄG DALSZY Podczas warsztatów rodzinnych wykonujemy dla seniorów piękne róże z atłasowych wstążek.

12 SZKOŁA – WIELKA RODZINA OD LISTOPADA DO WIELKANOCY W PIĄTEK – GODZINA SIEDEMNASTA SZKOŁA ŚWIATŁAMI BIJE W OCZY RUCH W NIEJ JAK W CENTRUM MIASTA. TU SIĘ GROMADZĄ RODZINY CAŁE NIE WIEMY CO TO NUDA WSPÓLNIE TWORZYMY RZECZY WSPANIAŁE SPÓJRZCIE – PRAWDZIWE CUDA!

13 DZIĘKUJEMY


Pobierz ppt "SZKOŁA TĘTNI ŻYCIEM OPRACOWAŁA: RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WYDRZU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google