Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BY UNIKNĄĆ ZGUBNEJ NUDY, SPORTU PODEJMIEMY TRUDY..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BY UNIKNĄĆ ZGUBNEJ NUDY, SPORTU PODEJMIEMY TRUDY.."— Zapis prezentacji:

1 BY UNIKNĄĆ ZGUBNEJ NUDY, SPORTU PODEJMIEMY TRUDY.

2 To projekt realizowany przez Komendę Hufca ZHP w Starogardzie Gdańskim w ramach programu Młodzież w działaniu. Projekt był skierowany do naszych kolegów oraz młodzieży starogardzkiej.

3 Kim jesteśmy? Jesteśmy młodzieżą w wieku 13 -18 lat, która pragnie rozwijać swoją pasję i dzielić się nią z innymi osobami. Pobudzić swoją wyobraźnię i pokonać swoje słabości.

4 Nasze cele: Zaangażowanie w sport jakim jest wspinanie naszych rówieśników Popularyzacja i promocja wspinania w naszym mieście Uprawianie sportu i ciekawych zajęć zamiast nudy.

5 Zrealizowane Plany: Wyprawa rowerowa na most czyli inny wymiar wspinania. Podjęcie trudu wspięcia się na most.

6 Przeszkoliliśmy się, żeby móc organizować zajęcia Zajęcia z instruktorem, zapoznanie się ze sprzętem oraz wymaganiami względem niego.

7 PRZEPISY I BEZPIECZEŃSTWO Ważne rady dla początkujących jak i zaawansowanych wspinaczy. Pamiętajmy: zdrowie jest najważniejsze.

8 Zapoznanie się z technikami wspinania. Praktyczne wykorzystanie oraz ułatwienie sobie zdobywania wymarzonych tras za pomocą poznanych wcześniej technik wspinaczkowych.

9 Trochę o treningu… zajęcia treningowe, które pomogły podbudować kondycję do zabaw na ścianie.

10 Zorganizowaliśmy Dzień Otwarty Ścianki. Dzień w którym każdy zainteresowany był w stanie za darmo spróbować swoich sił na ścianie.

11 Masa zajęć dla dzieci. Wspaniałe zajęcia dla dzieci z uboższych rodzin oraz środowiskowych świetlic umożliwiające darmowe zabawy na ścianie pod okiem naszej kadry.

12 Uczyliśmy naszych rówieśników Nauka podstawowych węzłów wspinaczkowych

13 Obejrzeliśmy filmy Oczywiście o tematyce wspinaczkowej: metody wspinania, ciekawych miejscach oraz postaciach wspinaczy.

14 Stworzyliśmy coś naszego, czyli… Zaprojektowanie i druk podręcznego folderu wspinacza, tzw. Wspinaczka zamknięta w pigułce.

15 Odwiedziny miasta przez sławnego wspinacza. Naszą gwiazdą jest Edyta Ropek, wielokrotna mistrzyni świata oraz duma polskiej kadry wspinaczy.

16 Spotkanie z Mistrzynią

17 Braliśmy udział w Dniach Serca Promowaliśmy zdrowe odżywianie i ruch

18 Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Młodzież w Działaniu Partner projektu:


Pobierz ppt "BY UNIKNĄĆ ZGUBNEJ NUDY, SPORTU PODEJMIEMY TRUDY.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google