Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

5 października 2013 r. zorganizowaliśmy VIII edycję Rajdu pieszego z udziałem pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Impreza organizowana cyklicznie w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "5 października 2013 r. zorganizowaliśmy VIII edycję Rajdu pieszego z udziałem pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Impreza organizowana cyklicznie w."— Zapis prezentacji:

1 5 października 2013 r. zorganizowaliśmy VIII edycję Rajdu pieszego z udziałem pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Impreza organizowana cyklicznie w każdym roku szkolnym w październiku, zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i rodziców, którzy licznie uczęszczają w proponowanej przez nas formie aktywności ruchowej. Celem rajdu była integracja społeczności lokalnej.

2 Uczniowie klas starszych pilnie studiowali pomniki przyrody i poznawali wspaniałą roślinność na terenach rekreacyjnych wyspy Bolko w Opolu oraz ….

3 …. wspólnie z rodzicami i nauczycielami dbali o utrzymanie wysokiego poziomu sprawności fizycznej, ćwicząc na stacjach siłowych usytuowanych wzdłuż koryta rzeki Odry, gdzie przebiegała trasa rajdu.

4 Natomiast dzieci młodsze z pomocą nauczycieli i rodziców zbierały różne gatunki liści, szyszek, żołędzi poznając okoliczną przyrodę a także ….

5 …. znakomicie się bawiły aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu uczestnicząc w zajęciach w formie gier i zabaw między innymi z chustą animacyjną

6 29.10.2013 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 odbył się dzień aktywności rodzinnej. Zorganizowano dla uczniów i rodziców warsztaty taneczne,,Zumba dla wszystkich, Spotkanie pod hasłem Dnia aktywności rodzinnej odbyło się w miłej i radosnej atmosferze.

7 Kolejną atrakcją były gry i zabawy ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej pod kierunkiem koordynatora imprezy p. A. Błaszczak. Hasłem przewodnim rodzinnej imprezy ; Nic tak nie wzmacnia więzi między dzieckiem a rodzicem, jak wspólne działanie. Obszar nr 8. Aktywność w gronie rodziny. Dzień aktywności rodzinnej

8 Każdego roku organizujemy festyn rodzinny w ramach integracji dzieci i rodziców z gronem pedagogicznym oraz promowaniem naszej placówki w środowisku lokalnym. Tym bardziej cieszy nas fakt, że z każdym rokiem wzrasta zainteresowanie proponowaną przez nas formą aktywnego spędzania czasu w gronie rodziny i społeczności szkolnej.

9 Uczestnicy mogli spróbować swoich sił w konkursach tanecznych, na zdjęciu najmłodsza grupa taneczna w kategorii break dance

10 Podczas zabaw w dmuchanych fortecach dzieci mogły wykazać się umiejętnościami akrobatycznymi.

11 Różnorodność proponowanych zajęć była bardzo atrakcyjna. Uczestnicy mogli zweryfikować umiejętności gry na bębnach.

12 Strumienie wody przyciągały licznych entuzjastów mokrej zabawy.

13 Dzieci uczestniczyły w turnieju strzeleckim poprzedzającym turniej piłkarski

14 Na odważnych czekała nauka jazdy konno pod opieką instruktorki lub….

15 …….równie odważna próba utrzymania równowagi w dmuchanych kulach bezpośrednio na wodzie

16 W opracowanej prezentacji zostały przedstawione przykładowe formy realizacji zajęć czy imprez organizowanych przez pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 w Opolu. Pełny zakres realizowanych przedsięwzięć został przedstawiony w harmonogramie programu Szkoła w ruchu i przedstawiony w załączniku. Za realizację programu dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom za pomoc, uczestnictwo, chęć współpracy. Szczególne podziękowania kierujemy do Nauczycieli Wychowania Fizycznego za opracowanie, wdrożenie, przeprowadzenie i analizę programu, który jest prowadzony przede wszystkim w trosce o harmonijny rozwój fizyczny dzieci, oraz kształtowanie u nich wartości zdrowotnych i potrzeby aktywności ruchowej.

17


Pobierz ppt "5 października 2013 r. zorganizowaliśmy VIII edycję Rajdu pieszego z udziałem pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Impreza organizowana cyklicznie w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google