Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SYSTEM INFORMATION PROJECT sysinfo-project.pl Kamil Porembiński, Adam Mirowski.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SYSTEM INFORMATION PROJECT sysinfo-project.pl Kamil Porembiński, Adam Mirowski."— Zapis prezentacji:

1 SYSTEM INFORMATION PROJECT sysinfo-project.pl Kamil Porembiński, Adam Mirowski

2 O projekcie System Information Project rozpoczął działalność na przełomie lutego i marca 2007 roku. Oficjalny start odbył się w dniu zamknięcia uptime-project.net, na którym sysinfo-project.pl bazuje. Jednakże my oferujemy większą funkcjonalność i większe możliwości monitoringu. Dostarczamy użytkownikom sygnaturki i jednocześnie sami mogą je tworzyć dzięki czemu każdy może się przyłączyć w rozbudowie sysinfo-project.pl

3 Dlaczego właśnie System Inforamtion Project a nie inny?

4 Co chcemy osiągnąć… Odbudować społeczność uptime-project.net Wynieść tego typu przedsięwzięcia na nowy poziom Samozadowolenie z własnego dzieła Udostępnić przydatne narzędzie: statystyki, monitoring Realizować Wasze pomysły Spełniać marzenia … i oczywiście podbić świat ;-)

5 Z jakich technologii korzystamy: PHP MySQL JavaScript AJAX XML RSS C++ / C++ Builder C# Delphi Visual Basic.NET

6 Obsługiwane platformy: Unix Linux FreeBSD Mac – w przyszłości Windows (95/98/Me/2000/XP/Vista)

7 Jak zacząć przygodę? Odwiedź naszą stronę sysinfo-project.pl, zarejestruj się i aktywuj swoje konto. Później zaloguj się na swoje konto i w swoim profilu wygeneruj swój własny unikalny kod – pamiętaj aby nie dawać go nikomu. Następnie zgraj jedną z naszych aplikacji odpowiednią dla Twojego systemu. Na końcu musisz uruchomić aplikację i wprowadzić do niej swój login i unikalny klucz i… Voila, cest tout.

8 Wielojęzykowość projektu Nasz projekt w tej chwili ma dwie wersje językowe: Polską Angielską Poszukujemy osób które pomogą tłumaczyć projekt na inne języki (niemiecki, francuski, etc). Obecnie System Information Project został przetłumaczony na język angielski. Do tłumaczenia są podstrony projektu oraz newsy, które będą się pojawiać na stronie głównej.

9

10

11 Referencje do strony

12 Użytkownicy Sygnaturki Toplisty Monitoring pracy komputera Wykresy pracy sprzętu Historia pracy komputera Gadżety

13 Przykładowe sygnaturki

14 Toplisty

15

16 Gadżety Sysinfo Viewer jest prostą aplikacją przeznaczoną dla telefonów komórkowych, która pozwala na oglądanie profili użytkowników. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy podać login lub ID użytkownika. Program był testowany na następujących telefonach: Siemens ME75, Nokia N70, Nokia 6310i, Nokia 6021, Sony Ericsson K750i, Sony Ericsson W800i, Sony Ericsson K700i.

17 Koszulki Jest to koszulka naszego projektu sysinfo project. Koszulki wykonane są metodą termonadruku - nakładanie cienkiej foli na tkaninie w wysokiej temperaturze i odpowiednio dużym nacisku. Nadruki wykonane są profesjonalnie, gwarantującą wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, nie mają nic wspólnego z powszechnie spotykanymi wprasowankami. Koszulki można nabyć w sklepie bodman.com.pl. Inne kolory oraz rodzaj koszulki. T-shirty spotykane na bazarach i w supermarketach to najczęściej tandeta, o gramaturze czasami mniejszej niż 110g/m2! Oferowane przez nas koszulki nie kurczą się w praniu, nie rozciągają, nie farbują i nie zmieniają koloru, co zapewnia długotrwałą żywotność i przydatność. Wszystkie koszulki oferowane w sklepie internetowym są gramatury 155g/m2: skład 100% bawełna, doskonale czesana, brak szwów bocznych, ściągacz z domieszką lycry (nie występuje efekt rozciągniętego kołnierzyka), podwójne szwy wykończeniowe.<

18

19 A co z oszustami? SoNNu (2007-05-20 17:58:33) Roznica w przyroscie UPTIME: przyrost dla serwera: 1806 przyrost dla klienta: 1867 SoNNu (2007-05-20 18:28:46) Roznica w przyroscie UPTIME: przyrost dla serwera: 3619 przyrost dla klienta: 3687 SoNNu (2007-05-20 18:58:51) Roznica w przyroscie UPTIME: przyrost dla serwera: 5424 przyrost dla klienta: 5501

20 Współpraca Jeśli chcesz pomóc w rozwoju serwisu System Information Project lub wesprzeć nas w inny sposób, mamy dla Ciebie coś przygotowane. Zachęcamy wszystkich do działania wraz z nami. W zamian za pomoc postaramy się jakoś odwdzięczyć. Mamy nadzieję, że obie strony odniosą korzyści pracując razem nad projektami. Poniżej przedstawiamy oferty współpracy.

21 Graficy Poszukujemy grafika, który wykona bannery, grafikę do podstron, a w szczególności ciekawe sygnaturki dla użytkowników. Mile widziane osoby z doświadczeniem. Do zgłoszenia prosimy załączyć przykładowe prace, lub adres portfolio. Głównym zadaniem grafika będzie przygotowywanie wszelkiego rodzaju bannerów reklamowych, buttonów, grafik do programów komputerowych, strony internetowej oraz sygnaturek. Mamy nadzieję, że osoba na tym stanowisku pomoże nam również w dobrze kolorów, stylu oraz samego wyglądu naszych serwisów. Mile widziane osoby, które znają się chociaż trochę na Linuksie, a w szczególności osoby, które tworzą grafikę pod tym systemem.

22 Programista, Webmaster Dynamicznie rozwijający się serwis potrzebuje programistów oraz webmasterów. Poza tworzeniem kolejnych funkcji serwisu zajmujemy się pisaniem również aplikacji pod różne systemy operacyjne (Linux, Windows, BSD, MacOS). Miło będzie nam gościć w naszym zespole osoby, które lubią programować w języku C/C++ oraz w innych językach. Razem postaramy się zrealizować nasze jak i Wasze pomysły. Szukamy również webmasterów, którzy pomogą usprawnić działalność naszych stron. Dużym atutem będzie dobra znajomość języka PHP oraz bazy MySQL.

23 Inni Tłumacz Poszukujemy osób które pomogą tłumaczyć projekt na inne języki (niemiecki, francuski, etc). Obecnie System Information Project został przetłumaczony na język angielski. Do tłumaczenia są podstrony projektu oraz newsy, które będą się pojawiać na stronie głównej. Inni Jeżeli czujesz, że jesteś nam potrzeby - napisz do nas. Przy tworzeniu serwisu jest dużo pracy. Z chęcią nawiążemy współpracę z osobami, które mają ciekawe pomysły na jego rozwój. Dla każdego coś się znajdzie.

24 Jak było kiedyś?

25

26

27

28

29

30

31 A co będzie jutro? Powiadomienia (email, sms) Statystyki graficzne Wsparcie dla większej liczby platform Więcej wersji językowych Testy sprzętu Wasze pomysły

32 Pytania? http://sysinfo-project.pl/


Pobierz ppt "SYSTEM INFORMATION PROJECT sysinfo-project.pl Kamil Porembiński, Adam Mirowski."

Podobne prezentacje


Reklamy Google