Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ulica Kasprowicza 8 67-100 Nowa Sól. Posiadamy wysokiej jakości karmy dla Państwa pupili. Są one z najwyższej jakości wołowiny, drobiu i warzyw. Jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ulica Kasprowicza 8 67-100 Nowa Sól. Posiadamy wysokiej jakości karmy dla Państwa pupili. Są one z najwyższej jakości wołowiny, drobiu i warzyw. Jest."— Zapis prezentacji:

1 Ulica Kasprowicza 8 67-100 Nowa Sól

2 Posiadamy wysokiej jakości karmy dla Państwa pupili. Są one z najwyższej jakości wołowiny, drobiu i warzyw. Jest bardzo duży wybór wśród produktów, więc każdy znajdzie coś dobrego dla swojego ulubieńca. W tym miesiącu wszystkie karmy firmy Pedigree są w przecenie! Jeśli przyjdą Państwo do nas z tą gazetką, dostaną Państwo zniżkę 20% na dowolny produkt tej firmy! Promocja obowiązuje do końca przyszłego tygodnia (tj. 4 maja).

3 Oferujemy bardzo dobrej jakości obroże które są idealnie wyprofilowane, aby nie uwierały w szyję Państwa pupila. Proponujemy też min. Ciekawe zabawki i dużo najlepszych polskich produktów w całkiem okazyjnych cenach!

4 Oferujemy wygodne, ciepłe i przepiękne ubranka dla Państwa pupili. Pochodzą one z Polski więc dajemy gwarancję na to, że nie będą one wydzielały szkodliwych substancji które bardzo szkodzą psom jak ubranka które są wyprodukowane w Chinach. Dobra jakość w przystępnej cenie!

5


Pobierz ppt "Ulica Kasprowicza 8 67-100 Nowa Sól. Posiadamy wysokiej jakości karmy dla Państwa pupili. Są one z najwyższej jakości wołowiny, drobiu i warzyw. Jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google