Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W niedzielny ranek Jezus z grobu wychodzi, Śpiesznie do uczniów swoich przychodzi, Pokoju im życzy, aby się nie tworzyli, I w cud zmartwychwstania uwierzyli.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W niedzielny ranek Jezus z grobu wychodzi, Śpiesznie do uczniów swoich przychodzi, Pokoju im życzy, aby się nie tworzyli, I w cud zmartwychwstania uwierzyli."— Zapis prezentacji:

1

2 W niedzielny ranek Jezus z grobu wychodzi, Śpiesznie do uczniów swoich przychodzi, Pokoju im życzy, aby się nie tworzyli, I w cud zmartwychwstania uwierzyli.

3 Do nieba, do Ojca Jezus powraca, Apostołom nowinę przed tym ogłasza, Idźcie i głoście światu Ewangelię, Ja jeszcze na ziemię powtórnie przybędę.

4 Do Wieczernika Duch Święty zstępuje, W ognia i wichru wielkim poszumie, Uczniowie naukę Jezusa zrozumieli, Na cały świat się szybko rozbiegli.

5 Maryję Jezus do nieba z ciałem i duszą bierze, Bo całe życie Boga chwaliła i kochała szczerze Aby w niebie była ludzi Orędowniczką, Grzesznych ludzi łaski Bożej Pośredniczką.

6 Koronę Maryi na głowę wkładają, I Królową Nieba i ziemi nazywają, Maryjo proś za nami Boga w potrzebie, Chcemy się z Tobą spotkać kiedyś w niebie.

7


Pobierz ppt "W niedzielny ranek Jezus z grobu wychodzi, Śpiesznie do uczniów swoich przychodzi, Pokoju im życzy, aby się nie tworzyli, I w cud zmartwychwstania uwierzyli."

Podobne prezentacje


Reklamy Google