Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WSPÓLNOTA – co to takiego?! Pochylając się nad tematem wspólnoty, dotykamy tego, o co chodzi w niebie. Bóg jest Wspólnotą. Niebo jest wspólnotą. Na ziemi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WSPÓLNOTA – co to takiego?! Pochylając się nad tematem wspólnoty, dotykamy tego, o co chodzi w niebie. Bóg jest Wspólnotą. Niebo jest wspólnotą. Na ziemi."— Zapis prezentacji:

1 WSPÓLNOTA – co to takiego?! Pochylając się nad tematem wspólnoty, dotykamy tego, o co chodzi w niebie. Bóg jest Wspólnotą. Niebo jest wspólnotą. Na ziemi i w niebie obowiązują te same reguły. Niebo nie jest banalne. W niebie się ŻYJE. A zatem wspólnota jest wyzwaniem. We wspólnocie nie tylko się bierze, jest tam również miejsce na dawanie. Już czas porzucić dawne wyobrażenia o wspólnocie. "Kiedy głosisz Dobrą Nowinę ubogim, nie wystarczy powiedzieć: Jezus cię kocha". Trzeba powiedzieć: Ja cię kocham". W imię Jezusa – ale to ja cię kocham. Czy ja bym mógł żyć niebem na ziemi w taki sposób?

2 Jeden KRÓL; Ten sam CEL; KOCHAMY każdą konkretną osobę, a nie instytucję; Jesteśmy JEDNOŚCIĄ, choć każdy zachowuje swoją tożsamość; RADOŚĆ i entuzjazm z bycia razem

3 MODLITWA I EWANGELIZACJA

4 Razem jest raźniej - Wspólnota


Pobierz ppt "WSPÓLNOTA – co to takiego?! Pochylając się nad tematem wspólnoty, dotykamy tego, o co chodzi w niebie. Bóg jest Wspólnotą. Niebo jest wspólnotą. Na ziemi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google