Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na jazdę na sankach wybieraj tereny z dala od dróg, ulic, chodników i pasów na których poruszają się piesi. Podczas jazdy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na jazdę na sankach wybieraj tereny z dala od dróg, ulic, chodników i pasów na których poruszają się piesi. Podczas jazdy."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16 Na jazdę na sankach wybieraj tereny z dala od dróg, ulic, chodników i pasów na których poruszają się piesi. Podczas jazdy zachowuj bezpieczną odległość od innych zjeżdżających Nie wolno zjeżdżać na sankach głową w dół ! Nie wolno uczestniczyć w kuligach organizowanych na ulicach ! Nie należy chodzić po torze w czasie gdy inni zjeżdżają !

17

18 Sprawdź czy organizator ma zezwolenie na prowadzenie zimowiska w oferowanym miejscu Sprawdź czy zapewniona jest pomoc medyczna ! Sprawdź czy organizator zarejestrowany jest w kuratorium oświaty (kolonie / zimowiska powinny być zgłoszone do właściwego kuratorium oświaty) Sprawdź czy opiekunowie mają uprawnienia i przygotowanie zawodowe do tej pracy Sprawdź czy z dziećmi jedzie odpowiednia ilość opiekunów ( 1 na 15 dzieci)

19

20

21

22

23

24

25


Pobierz ppt "Na jazdę na sankach wybieraj tereny z dala od dróg, ulic, chodników i pasów na których poruszają się piesi. Podczas jazdy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google