Prezentacja na temat: "ZAGADNIENIA OPERACYJNO - SZKOLENIOWE"— Zapis prezentacji:

NARADA ROCZNA poświęcona podsumowaniu działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku w 2011 roku ZAGADNIENIA OPERACYJNO - SZKOLENIOWE Opracował: mł.bryg.mgr Arkadiusz Gij kpt. Alina Zubowicz

W 2011 roku: 3 strażaków ukończyło kurs podoficerski 2 strażaków ukończyło kurs patofizjologii nurkowania i pierwszej pomocy 1 strażak ukończył Zaoczne Studium Aspirantów w Poznaniu 1 strażak ukończył szkolenie w zakresie Młodszego Nurka MSWiA 19 strażaków zdało egzamin recertyfikacyjny w zakresie KPP 9 strażaków z SGRWN uczestniczyło w obozie kondycyjno szkoleniowym w zakresie nurkowania 41 strażaków ukończyło szkolenie praktyczne z zakresu współdziałania z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym

3 Poziom wyszkolenia pożarniczego na koniec 2011 r.

4 Szkolenie Ochotniczych Straży Pożarnych.
39 strażaków ukończyło szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP realizowane jednoetapowo, 1 strażak ukończył kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy 1 strażak ukończył szkolenie uzupełniające strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej, 18 strażaków ukończyło szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego, 8 strażaków ukończyło szkolenie przygotowujące do pracy w aparatach oddechowych oraz szkolenie z zakresu BHP strażaków ratowników OSP,

5 WYCHOWANIE FIZYCZNE I SPORT.
Imprezy wojewódzkie. XIII Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej (Olsztyn) - I miejsce KP PSP w Giżycku I Mistrzostwa Polski Strażaków w piłce siatkowej plażowej (Wilkasy) – III miejsce KP PSP w Giżycku III Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej plażowej (Bartoszyce) – I miejsce KP PSP w Giżycku XXVIII Mistrzostwa Polski Strażaków w piłce siatkowej (Chełm) - reprezentacja województwa warmińsko-mazurskiego, w której uczestniczyło 5 strażaków z KP PSP Giżycko zajęła VI miejsce

6 Imprezy wojewódzkie. XIII Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej (Giżycko) - I miejsce KP PSP w Giżycku XII Mistrzostwa Województwa w sporcie pożarniczym – w ogólnej klasyfikacji zajęliśmy XII miejsce

7 IV Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek OSP.
Imprezy lokalne. Zawody Strzeleckie „O puchar Prezesa LOK w Giżycku - IV miejsce KP PSP w Giżycku IV Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze Jednostek OSP. roku w Iłowie pow. Działdowo podczas IV Wojewódzkich Zawodów Sportowo – Pożarniczych Drużyna Męska jednostki OSP Jeziorowskie zajęła 19 miejsce, natomiast Drużyna Kobieca OSP Jeziorowskie zajęła 8 miejsce.

8 VI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym.
W dniach roku w Wilkasach odbyły się VI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. W zawodach udział wzięło trzydzieści dziewięć załóg strażackich z 14 województw. Nasze ekipy zajęły następujące miejsca: w klasie powyżej 150 KM OSP Spytkowo zajęła 2 miejsce a OSP Miłki 3. w budowie wałów przeciwpowodziowych OSP Miłki zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej OSP Spytkowo zajęła miejsce 6, OSP Miłki – 8 a KDP Spytkowo 38, Wydminy 39 (awaria sprzętu).

Pobierz ppt "ZAGADNIENIA OPERACYJNO - SZKOLENIOWE"