Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Najciekawsze hasła zachęcające do nauki języków obcych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Najciekawsze hasła zachęcające do nauki języków obcych"— Zapis prezentacji:

1 Najciekawsze hasła zachęcające do nauki języków obcych

2 Każdy o tym dobrze wie, język obcy przyda się.
Ucz się języka obcego, a będzie z tego wiele dobrego. Czy to hiszpański czy niemiecki, ucz się języków będziesz wielki. Każdy poliglota ma na świat otwarte wrota.

3 Języki obce są oknem na świat.
Ucz się angielskiego, a nie zostaniesz zawstydzony przez Anglika żadnego. W swoim państwie jesteś rozgadany, dlaczego za granicą masz być niezrozumiany. Kto języki obce zna, zawsze sobie radę da.

4 Z nauki języka korzyść wynika.
Ucz się języków ucz, bo to do sukcesu klucz. Kto język obcy zna, ten Europę w garści ma. Język obcy to ważna sprawa , angielski, niemiecki to dziś podstawa. Język łączy ludzi.

5 Im więcej języków obcych znasz, tym więcej znajomych na całym świecie masz.
Ucz się języków bo to podstawa, wszystkich zrozumieć to fajna sprawa. Świat się przed tobą zamyka gdy nie znasz języka. Języków nauka to nietrudna sztuka.

6 Język obcy ważna sprawa,
Angielski, niemiecki to dziś podstawa. By z sąsiadem się dogadać, Trzeba jego mową władać. Chcesz pojechać za granicę Zwiedzić miasta i dzielnice? Poznać Londyn, Berlin, Rzym Lub w wakacje odkryć Krym? Nie trać czasu, ucz się pilnie, Wykorzystaj swój czas zwinnie Bo kto język obcy zna, Ten Europę w garści ma.

7 Zadana matma nie da Ci tego co da Ci lekcja języka angielskiego.
Polacy nie gęsi gdyż swój język znają, A że naród to zdolny to i obce poznają, Francuski, niemiecki, angielski czy włoski, Uczą się języków bez trudu i troski.

8 W Bon, Berlinie czy Londynie możesz dziś miło pracować
Lecz nie znając języków obcych pozostaje ciężko harować! Otwarte granice i tanie przeloty … Cóż jeśli z językiem obcym masz ciągłe kłopoty …

9 Statystycznie po angielsku wszyscy dziś śpiewają,
tylko o czym te piosenki gdy tłumaczeń nie dają. Polacy nie gęsi i swój język znają. Jednak w XXI wieku po angielsku muszą umieć myśleć i rozmawiać, zatem ucz się Polaku duży i mały, byś gęsią nie został na stałe.

10 Z braku wiedzy i nauki Języków obcych sztuki Nasz to Konrad Mazowiecki Zaprosił zakon niemiecki I z powodu owych braków Ściągnął problem na Polaków Mając zatem tą nauczkę Uczył siebie, syna wnuczkę i prawnuczkę Tak bardzo potrzebnego Języka niemieckiego.

11 Ucz się języków obcych człeku młody!
Masz najmniej dwa powody: 1) zwiedzisz piękne, dalekie kraje 2) poznasz ludzi zwyczaje 3) kinowe hity obejrzysz w oryginale by nie czekać dalej.

12 Dobrze mieć w głowie obcych języków dwie słowie.
Nie bądź jeleniem kolego ucz się angielskiego. Swój język chwalicie, zaś cudzych nie znacie to o czym w świecie z innymi pogadacie? Ucz się języków Polaku młody, abyś z innymi mógł pójść w zawody.

13 Ucz się Polaku języków, byś nie popełniał min i uników.
Języków uczę się co dzień i co noc by naszego świata poznać wielką moc. Nie bądź mimem, dogadaj się. Panowie i Panie grunt to języków obcych poznawanie.

14 English – jedno słow, a tyle znaczeń …
Świat bliższy dzięki językowi obcej mowy się stanie, jeśli poznasz i pokochasz mowy tej działanie. Chcesz otworzyć okno na świat? Języki obce musisz znać.

15 You should polish your English.
English is easy when you know it. English mates understand us well because we know English very well. Speak English to rule the world! Even prince George speaks English.

16 No English no fun! Be smart! Take your chance! Learn English – it’s fun! English in my school is really cool! Languages are keys to the whole world.


Pobierz ppt "Najciekawsze hasła zachęcające do nauki języków obcych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google