Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 2016/2017

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 2016/2017"— Zapis prezentacji:

1 Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 2016/2017
Działające przy Zespole Szkół nr1 w Ostrowcu Świętokrzyskim

2 Natalia Kaj Dyrektor do spraw organizacyjnych
Mikołaj Cholewa Dyrektor do spraw zaopatrzenia Patryk Kiliański Dyrektor naczelny Klaudia Ulikowska Dyrektor do spraw marketingu Marta Cieślak Dyrektor do spraw finansów Klaudia Brodawka Dyrektor do spraw marketingu

3 Miniprzedsiębiorstwo World Specials zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów gastronomicznych znanych na całym świecie. Oferujemy wyroby, które nie zawierają przeciwutleniaczy, konserwantów, stabilizatorów ani dodatków smakowych. Produkcja potraw bazuje na świeżych produktach. Swoje wytwory będziemy sprzedawać zarówno uczniom oraz nauczycielom naszej szkoły jak i rodzicom.

4 Podczas działalności miniprzedsiębiorstwa możemy dużo się nauczyć i nabyć wiele cennych umiejętności. Zdecydowaliśmy się na taką działalność, ponieważ chcemy ulepszać swoje umiejętności związane z naszą przyszłością- z gotowaniem. Możemy się nauczyć pracy zespołowej oraz w jaki sposób efektownie wykorzystać swój czas. Każdy z członków World Specials może w praktyce sprawdzić swoje umiejętności i przekonać się, w czym naprawdę jest dobry, a nad czym musi jeszcze popracować.

5 Zapraszamy na naszą stronę na facebooku, a w razie pytań na e-maila.


Pobierz ppt "Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo 2016/2017"

Podobne prezentacje


Reklamy Google