Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MINIPRZEDSIĘBIORSTWO

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MINIPRZEDSIĘBIORSTWO"— Zapis prezentacji:

1 MINIPRZEDSIĘBIORSTWO
ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZUDCU Ul. Parkowa 7

2 Nasz zespół Dyrektor naczelny – Patrycja Król
Dyrektor ds. marketingu – Gabriela Pyzia Dyrektor ds. finansów – Natalia Szela Wspólnicy: Anna Feret Dawid Bator Andżelika Łącka Natalia Jedziniak Gabriel Sarna Żaneta Złotek Nasze miniprzedsiębiorstwo tworzy 9 uczniów z klasy III Technikum żywienia i usług gastronomicznych Opiekunem jest Małgorzata Piękoś

3 „trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną”.
Misja Postaramy się wykorzystać naszą wiedzę i wspólne umiejętności aby pokazać innym, że: „trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną”. Jak w każdej firmie zysk jest ważnym ale nie jedynym celem naszej działalności. Mając na uwadze satysfakcję klienta oraz wiedząc, że gusta i preferencje zmieniają się, pragniemy uświadamiać, spełniać i kreować nowe potrzeby. Swoim przykładem chcemy propagować postawy przedsiębiorcze oraz poznawać tajniki prowadzenia biznesu.

4 Nasza oferta W celu zmniejszenia ryzyka postawiliśmy na różnicowanie asortymentu. Nasza podstawowa działalność to: działalność gastronomiczna – robienie kanapek, przygotowywanie napojów gorących wytwarzanie ozdób i gadżetów okolicznościowych – wykorzystanie techniki decoupage Ponieważ stawiamy na ciągły rozwój, będziemy starali się elastycznie reagować na potrzeby rynku.

5 działa specjalnie dla was
uczniowie rodzice nauczyciele i pracownicy szkoły okoliczni mieszkańcy Co nas wyróżnia? znamy potrzeby rynku szkolnego pracujemy profesjonalnie, w miłej atmosferze i najtaniej w okolicy oferujemy oryginalne ozdoby, także na indywidualne zamówienie wykorzystujemy surowce wtórne wykorzystujemy swoje zdolności i talenty w to co robimy wkładamy dużo zaangażowania i serca!!!

6 to my


Pobierz ppt "MINIPRZEDSIĘBIORSTWO"

Podobne prezentacje


Reklamy Google