Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze WTZ-y Razem radośniej. Otwarcie WTZ-ów Uroczyste przecięcie wstęgi i poświęcenie nowych WTZ-ów. Dobrze, że pogoda dopisała ścieląc kolorowy dywan.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze WTZ-y Razem radośniej. Otwarcie WTZ-ów Uroczyste przecięcie wstęgi i poświęcenie nowych WTZ-ów. Dobrze, że pogoda dopisała ścieląc kolorowy dywan."— Zapis prezentacji:

1 Nasze WTZ-y Razem radośniej

2 Otwarcie WTZ-ów Uroczyste przecięcie wstęgi i poświęcenie nowych WTZ-ów. Dobrze, że pogoda dopisała ścieląc kolorowy dywan pod nogami.

3 Pracownie komputerowe Na twarzach Moniki i Wacka wielkie skupienie. A pan instruktor czeka… Asia wciąż przegląda zdjęcia i poszukuje nowych teledysków.

4 Grafika komputerowa Piękna i tajemnicza róża Ewy zdobyła uznanie wszystkich. Autoportret Wacka-myśliciela do słów ks. Twardowskiego.

5 Pracownia sztuki użytkowej U Krysi jest zawsze wesoło i kolorowo i herbatki można się napić. Często też toczą się tu różne i gorące dyskusje.

6 Pracownia teatralna Żaba i hipopotam. Trudna z nich para. Życie warzyw jest ciężkie, szczególnie w sałatce.

7 Pracownia gospodarstwa domowego Ciasto trzeba dobrze wygnieść, żeby nie było zakalca. Potem mikser w ruch i za chwilkę będziemy jedli

8 Sala rehabilitacyjna Chłopcy ostro pedałują. Ciekawe, który będzie pierwszy? Dwóch największych łobuzów z kolorystycznie dopasowaną piłeczką.

9 Inne użyteczne pomieszczenia Jedno z bardziej sekretnych miejsc, czyli łazienka. Gabinet psychologa tonie w kwiatach. Ciekawe kogo mają one uspokajać?

10 Opłatek warsztatowy Biały opłatek w dłoniach i szczere spojrzenie sobie w oczy. Nastrój i wystrój świąteczny i piękny, a dobrym życzeniom nie było końca.

11 Śniadanie wielkanocne Rozśpiewana gromada nie boi się krytyki i zdziera swe anielskie głosy… Nawet nasz drogi kierownik śpiewał pełną parą…

12 Obchodzimy imieniny Trzy Moniki w jednym miejscu. Życzenia gorące i ciasto: palce lizać! Nasz Marcinek cieszy się wielce i pewnie opowie jakiś kawał.

13 Nasze wypady – Park Doświadczeń Gosia rehabilitantka pracuje też na świeżym powietrzu. W pięknym blasku słońca opalamy się i doświadczamy fizyki.

14 Nasze wypady – zoo Nawet deszcz nam jest niestraszny, gdy czekamy na spotkanie ze zwierzaczkami. Król lew z pewną ciekawością przygląda się dziwnym intruzom.

15 Wieczorek autorski EB Kosz kwiatów, muzycy, podniosła atmosfera i zadziwiona tym wszystkim autorka. Ostatnia narada recytatorów przed wielkim występem.

16 A wielka, choć nieznana przyszłość wciąż jeszcze przed nami…


Pobierz ppt "Nasze WTZ-y Razem radośniej. Otwarcie WTZ-ów Uroczyste przecięcie wstęgi i poświęcenie nowych WTZ-ów. Dobrze, że pogoda dopisała ścieląc kolorowy dywan."

Podobne prezentacje


Reklamy Google