Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szko ł a Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Ł odzi, ul. Centralna 40.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szko ł a Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Ł odzi, ul. Centralna 40."— Zapis prezentacji:

1 Szko ł a Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Ł odzi, ul. Centralna 40

2 Szkoła położona jest w otulinie Lasu Łagiewnickiego. Z dala od ruchliwych ulic. Zajęcia często prowadzimy na świeżym powietrzu.

3

4

5 Uczniom i ich rodzicom służą pomocą pani pedagog, a także pani psycholog z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej nr 2 w Łodzi. W szkole zorganizowane są zajęcia logopedyczne.

6 W ramach Rządowego programu pilotażowego "Cyfrowa Szkoła" otrzymaliśmy laptopy do korzystania przez uczniów oraz tablice interaktywne. W szkole realizowane są trzy innowacje pedagogiczne z zakresu edukacji teatralnej Mój teatr- moja przygoda, edukacji plastycznej Edukacja plastyczna z elementami terapii i z zakresu nauki języka francuskiego Dis-ça!, czyli Powiedz to!

7 Posiadamy własną stołówkę, w której uczniowie mogą zjeść smaczny, dwudaniowy obiad, przygotowany we własnej kuchni.

8 Biblioteka szkolna to przyjazne miejsce pracy i wypoczynku uczniów.

9 Mamy dużą i kolorową świetlicę szkolną czynną codziennie do godziny 17.30.Uczniowie aktywnie spędzają w niej czas po skończonych zajęciach.

10

11

12

13 Koło teatralne Zabawa z językiem angielskim Młody artysta Koło języka angielskiego Koło języka francuskiego Szkolne koło LOP Odyseja Umysłu Zajęcia rytmiczno-ruchowe Gimnastyka korekcyjna Gry i zabawy dydaktyczne Koło czytelnicze Zajęcia komputerowe

14

15 Reprezentowaliśmy nasze miasto w Finałach Międzynarodowego Konkursu Odyseja Umysłu w 2012 roku w Stanach Zjednoczonych, a w 2013 roku w Berlinie. Reprezentowaliśmy nasze miasto w Finałach Międzynarodowego Konkursu Odyseja Umysłu w 2012 roku w Stanach Zjednoczonych, a w 2013 roku w Berlinie.

16

17

18 Oferujemy dzieciom dobrze wyposażoną salę zabaw oraz plac zabaw w ramach rządowego programu Radosna Szkoła.

19

20

21

22

23

24

25

26

27 Należymy do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

28

29 120 szkolnych u ś miechów"120 szkolnych u ś miechów" 12o Szko ł a jest przytulna i weso ł a. Dzi ę ki pilno ś ci i pracy ka ż dy w niej pi ą tki uzyska ć zdo ł a. Ka ż dy ucze ń jest u ś miechni ę ty, gdy biegnie do szko ł y przez le ś ne zakr ę ty. Ka ż da uczennica jest najszcz ęś liwsz ą dziewczynk ą, gdy ż na lekcjach pracuje z radosn ą mink ą. Bo nauka tutaj to bajkowa przygoda, której po prostu naprawd ę warto spróbowa ć !!! Marta B ą ca ł a – Ś l ę zak nauczycielka SP 120 w Ł odzi


Pobierz ppt "Szko ł a Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w Ł odzi, ul. Centralna 40."

Podobne prezentacje


Reklamy Google