Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Aby wejść na stronę główną Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, wpisz adres strony: www.ckubialystok.pl (Rys.1.)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Aby wejść na stronę główną Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, wpisz adres strony: www.ckubialystok.pl (Rys.1.)"— Zapis prezentacji:

1

2 Aby wejść na stronę główną Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, wpisz adres strony: www.ckubialystok.pl (Rys.1.)

3 Rys.1.

4 W celu sprawdzenia planu zajęć na dany kurs, należy wejść w zakładkę Pozaszkolne formy kształcenia – kursy/szkolenia, a następnie w Kwalifikacyjne kursy zawodowe. (Rys.2.) W treści strony pojawi się Rozkład zajęć. Aby wejść w plan zajęć, należy kliknąć poniżej w Plan na cały semestr. (Rys.2.) W celu sprawdzenia planu zajęć na dany kurs, należy wejść w zakładkę Pozaszkolne formy kształcenia – kursy/szkolenia, a następnie w Kwalifikacyjne kursy zawodowe. (Rys.2.) W treści strony pojawi się Rozkład zajęć. Aby wejść w plan zajęć, należy kliknąć poniżej w Plan na cały semestr. (Rys.2.)

5 Rys.2.

6 Aby wejść na platformę Moodle, należy kliknąć w zakładkęPozaszkolne formy kształcenia – kursy/szkolenia, następnie w Kwalifikacyjne kursy zawodowe -> Moodle KKZ. (Rys.3.)

7 Rys.3.

8 Po wejściu w Moodle KKZ, następuje przekierowanie na stronę z certyfikatem bezpieczeństwa, który służy do zweryfikowania tożsamości witryny internetowej. Aby wejść na stronę logowania Moodle, należy potwierdzić zaufanie witryny. W zależności od Twojej przeglądarki postępuj zgodnie z ilustracjami (Rys.4 - Google Chrome; Rys.5,6,7 – Mozilla Firefox) Po wejściu w Moodle KKZ, następuje przekierowanie na stronę z certyfikatem bezpieczeństwa, który służy do zweryfikowania tożsamości witryny internetowej. Aby wejść na stronę logowania Moodle, należy potwierdzić zaufanie witryny. W zależności od Twojej przeglądarki postępuj zgodnie z ilustracjami (Rys.4 - Google Chrome; Rys.5,6,7 – Mozilla Firefox)

9 Rys.4. Google Chrome

10 Rys.5. Mozilla Firefox (krok 1)

11 Rys.6. Mozilla Firefox (krok 2)

12 Rys.7. Mozilla Firefox (krok 3)

13 Po potwierdzeniu certyfikatu następuje przekierowanie na stronę logowania platformy Moodle. Aby się zalogować, w pole Nazwa użytkownika wpisz swój e-mail, w pole Hasło użyj hasła pierwszego logowania do kursu, które wygląda następująco:oznaczenie_kwalifikacji@cku123 (Rys.8.) Po wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła, przejdź do kolejnej strony, klikając w przycisk ZALOGUJ SIĘ. (Rys.8.) Po potwierdzeniu certyfikatu następuje przekierowanie na stronę logowania platformy Moodle. Aby się zalogować, w pole Nazwa użytkownika wpisz swój e-mail, w pole Hasło użyj hasła pierwszego logowania do kursu, które wygląda następująco:oznaczenie_kwalifikacji@cku123 (Rys.8.) Po wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła, przejdź do kolejnej strony, klikając w przycisk ZALOGUJ SIĘ. (Rys.8.)

14 Rys.8.

15 Witaj na stronie Moodle! Na stronie głównej widnieje lista z kategoriami kursów (Rys.9). Każdy słuchacz posiada dostęp jedynie do tego kursu, do którego został zapisany. Witaj na stronie Moodle! Na stronie głównej widnieje lista z kategoriami kursów (Rys.9). Każdy słuchacz posiada dostęp jedynie do tego kursu, do którego został zapisany.

16 Rys.9.

17 Na stronie głównej pod kategoriami kursów znajduje się forum aktualności (Rys.10). Zawiera ono ważne bieżące informacje (na temat planu zajęć, terminów egzaminów itp.). Na stronie głównej pod kategoriami kursów znajduje się forum aktualności (Rys.10). Zawiera ono ważne bieżące informacje (na temat planu zajęć, terminów egzaminów itp.).

18 Rys.10.

19 Aby poznać zawartość swojego kursu, należy wybrać z listy kategorii kursów odpowiednie oznaczenie kwalifikacji z pełną nazwą kursu, po czym w nie kliknąć. (Rys.11.)

20 Rys.11.

21 W każdym kursie znajduje się lista z nazwami przedmiotów, imiona i nazwiska prowadzących dany przedmiot orazPraktyki zawodowe. (Rys.12.)

22 Rys.12.

23 Każdy z przedmiotów składa się z modułów/tematów. Z reguły każdy moduł trwa 5 godzin. Po zakończeniu każdego z modułów, należy rozwiązać końcowy test/quiz lub rozwiązać zadanie. (Rys.13.) Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi w teście, słuchacz dostaje informację zwrotną, czy test został zaliczony. Rozwiązane zadanie należy wysłać do sprawdzenia. Każdy z przedmiotów składa się z modułów/tematów. Z reguły każdy moduł trwa 5 godzin. Po zakończeniu każdego z modułów, należy rozwiązać końcowy test/quiz lub rozwiązać zadanie. (Rys.13.) Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi w teście, słuchacz dostaje informację zwrotną, czy test został zaliczony. Rozwiązane zadanie należy wysłać do sprawdzenia.

24 Rys.13.

25 Istnieje możliwość lub obowiązek (w zależności od polecenia prowadzącego) wypowiedzenia się na forum danego przedmiotu. Forum znajduje się w każdym z przedmiotów nad tematem pierwszym. (Rys.14.) Istnieje możliwość lub obowiązek (w zależności od polecenia prowadzącego) wypowiedzenia się na forum danego przedmiotu. Forum znajduje się w każdym z przedmiotów nad tematem pierwszym. (Rys.14.)

26 Rys.14.

27 W kategorii Praktyki zawodowe (Rys.15.) znajdują się szczegółowe informacje na temat praktyk, a także istnieje możliwość pobrania niezbędnych dokumentów. (Rys.16.)

28 Rys.15.

29 Rys.16.

30


Pobierz ppt "Aby wejść na stronę główną Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku, wpisz adres strony: www.ckubialystok.pl (Rys.1.)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google