Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze."— Zapis prezentacji:

1 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze

2 Usługowo-handlowa firma Papirus oferuje bindowanie, drukowanie oraz kopiowanie materiałów na wiele różnych sposobów, gdyż posiada drukarkę atramentową i laserową. Zajmuje się również wypożyczaniem i sprzedawaniem niezbędnego sprzętu na lekcjach, na przykład linijki, zeszytu, papieru kancelaryjnego czy też kalkulatora. Produktami sprzedaży są kalendarze na rok 2012 oraz Złote Księgi dla absolwentów I LO. Usługi i produkty zaadresowane są do wszystkich uczniów i nauczycieli, gdyż nasze ceny są przystępne dla każdego.

3 Celem naszego miniprzedsiębiorstwa jest ułatwienie pracy każdemu uczniowi i nauczycielowi I LO. Salę, w której znajduje się firma kreujemy na salę, która ratuje uczniów z niejednej opresji i pozwala być przygotowanym na każde zajęcia, gdyż usługi dotyczące drukowania, kserowania i wypożyczania niezbędnego sprzętu znajdują się w zasięgu ręki! Oferowane produkty- kalendarz, który posiada najlepsze zdjęcia wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz „Złota księga absolwenta”, która ma na celu upamiętnienie spędzonego czasu w naszej szkole.

4 Julia Kowal Weronika Burchart Mariam Aissaoui Natalia Delążek Dorota Kogut Zuzanna Baszyńska Małgorzata Krzyślak Hanna Urbańska Aleksandra Sidorowicz Zuzanna Pawlikowska Sandra Pawłowska Patrycja Zdebiak Alina Zezulkin Aleksandra Wieczorek Opiekun- Ewa Krzywicka


Pobierz ppt "I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google