Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To trzynastoosobowa grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To trzynastoosobowa grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach."— Zapis prezentacji:

1 to trzynastoosobowa grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.

2 OTO MY! Anna Geniusz – Ciebień opiekun miniprzedsiębiorstwa Sylwia Brusznicka księgowa w naszej szkole, konsultant ds. finansów Małgorzata Malecha uzdolniona plastycznie uczennica naszej szkoły, konsultant ds. produkcji

3 CZYM BĘDZIEMY SIĘ ZAJMOWAĆ? Postanowiliśmy zająć się jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku, czyli smartfonami, a dokładniej akcesoriami do nich. Któż z nas nie ma problemu z plączącymi się kablami czy słuchawkami? Zamierzamy rozwiązać te drobne, ale jakże irytujące trudności, oferując np.: praktyczne uchwyty na telefon podłączony do gniazdka podczas ładowania. Z czasem planujemy poszerzyć naszą ofertę o podstawki do telefonów, klipsy na słuchawki i inne przydatne gadżety.

4 CO NAS WYRÓŻNIA? Misją przedsiębiorstwa jest wytworzenie oraz sprzedaż produktu zrobionego własnoręcznie, który będzie przyjazny naturze. Głównym celem naszej firmy jest jednoczesne spełnianie potrzeb klientów i dbanie o środowisko, wykorzystując do produkcji zużyte opakowania PET. Ochrona przyrody to szczególnie ważne zadanie w dzisiejszych czasach. Ponadto zbędne fragmenty butelek zamierzamy przeznaczyć dla osób potrzebujących nakrętek PET.

5 KTO BĘDZIE NASZYM KLIENTEM? Naszą główną grupą docelową jest młodzież – większość nastolatków ma telefon i to właśnie oni najbardziej docenią wszelkie udogodnienia związane z jego korzystaniem. Nie zamierzamy się jednak ograniczać – będziemy tworzyli nasze produkty w wielu stylach i wariantach, aby każdy, niezależnie od płci czy wieku, mógł znaleźć coś dla siebie. Ponadto nie wykluczamy realizowania indywidualnych zamówień.


Pobierz ppt "To trzynastoosobowa grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google