Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ekonomiczne Bobry ® Ekonomiczne Bobry to miniprzedsiębiorstwo działające na terenie II Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Pniewskiego w Gdańsku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ekonomiczne Bobry ® Ekonomiczne Bobry to miniprzedsiębiorstwo działające na terenie II Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Pniewskiego w Gdańsku."— Zapis prezentacji:

1

2 Ekonomiczne Bobry ® Ekonomiczne Bobry to miniprzedsiębiorstwo działające na terenie II Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Pniewskiego w Gdańsku. Poprzez założenie swojego biznesu, chcemy poznać zasady działania wolnego rynku oraz przyjrzeć się realnym potrzebom konsumentów, jednak naszym głównym celem jest wprowadzenie na teren szkoły produktów i usług, które urozmaiciły by codzienne zajęcia, wprowadzając przy tym nieco rozrywki, a także wyróżniły uczniów naszej szkoły spośród innych. Opiekun: Joanna Peplińska

3 PRODUKTY I USLUGI KOSTKI GITAROWE Z LOGO II LO Produktem i zarazem głównym przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest produkcja kostek gitarowych z logo szkoły. Postawiliśmy na kostki z uwagi na to, że w gdańskiej „dwójce” uczy się wiele utalentowanych muzycznie osób, a kostka gitarowa, to nie tylko przedmiot używany do gry na gitarze, ale też modny gadżet czy element biżuterii. Logo szkoły podkreśla wyjątkowość i unikalność produktu. Planujemy sprzedaż kostek „luzem”, albo w postaci bransoletki lub naszyjnika. LOTERIA FANTOWA Aby zgromadzić część kapitału początkowego, nasza firma zorganizuje loterie fantową. Uczniowie będą mieli możliwość kupienia losów, by wziąć udział w loterii, w której do wygrania będą różne cenne nagrody. Całość objęta będzie regulaminem oraz nadzorowana przez dyrekcję szkoły, żeby uniknąć wszelkich nieścisłości. Loteria to rodzaj rozrywki, który nie zagościł do tej pory na rynku II LO, i który naszym zdaniem jest w stanie odnieść sukces.

4 ZNAJDZ NAS NA FACEBOOKU! / EkonomiczneBobr y


Pobierz ppt "Ekonomiczne Bobry ® Ekonomiczne Bobry to miniprzedsiębiorstwo działające na terenie II Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Pniewskiego w Gdańsku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google