Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fast Move jest przedsiębiorstwem działającym w projekcie „Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo” w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fast Move jest przedsiębiorstwem działającym w projekcie „Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo” w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida."— Zapis prezentacji:

1 Fast Move jest przedsiębiorstwem działającym w projekcie „Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo” w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida.

2 Fast Move to firma, która pośredniczy między klientem a przedsiębiorstwem transportowo- przewozowym. Istniejemy, by ułatwić znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej osobom zainteresowanym, przedsiębiorstwom przewozowym zaś pozyskujemy nowych klientów.

3 Misją naszej firmy jest : - ułatwienie kontaktu między klientem a przedsiębiorstwem transportowym - dobra jakość usług - promowanie za pomocą strony internetowej, portali społecznościowych i ulotek

4 Dyrektor naczelnyDyrektor ds.marketinguDyrektor ds.finansowych

5 Piotr Osiecki-wspólnik Kamila Szyma ń ska- wspólnik Sara Kopyci ń ska-wspólnik Kamil Szempli ń ski- wspólnik


Pobierz ppt "Fast Move jest przedsiębiorstwem działającym w projekcie „Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo” w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida."

Podobne prezentacje


Reklamy Google