Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hot Sandwich Norwid Kielce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hot Sandwich Norwid Kielce."— Zapis prezentacji:

1 Hot Sandwich Norwid Kielce

2 Nasza firma, zajmuje się produkcją ciepłych kanapek (tostów)
Nasza firma, zajmuje się produkcją ciepłych kanapek (tostów). Nasze smakołyki są wykonane z wysokiej jakości produktów- zdrowo i smacznie. Tosty które oferujemy, robione są na oczach klienta- zdrowo i świeżo. Gwarantujemy, że zrobione są ze składników z najwyższej półki. W naszej ofercie znajdują się również orzeźwiające soki, które zadowolą nie jedno podniebienie. Nasze kanapki wyróżniają się dobrym smakiem oraz zdrowym przygotowaniem. Proponujemy kanapki classic ( ser i szynka), vege ( ser i pomidor) na słodko ( z nutellą) lub na własne życzenie klienta.

3 Produkty z naszej oferty:

4 Do kogo adresujemy nasze produkty?
Nasze produkty adresujemy do uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników z Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Norwida z Oddziałami Integracyjnymi w Kielcach. Odwiedzających naszą szkołę, również zapraszamy do degustacji naszych produktów. Będziemy zaszczyceni możliwością podzielenia się ze wszystkimi naszymi wyrobami.

5 Skład naszego miniprzedsiębiorstwa:
Dyrektor naczelny- Anna Stefańska Dyrektor ds. finansów- Cezary Lisowski Dyrektor ds. marketingu – Patrycja Dziurda Wspólnik nr 1 – Milena Kita Wspólnik nr 2 – Marika Ślusarczyk Wspólnik nr 3 – Martyna Sołtysiak Wspólnik nr 4 – Daria Czaja Opiekun – P. Laura Cedro


Pobierz ppt "Hot Sandwich Norwid Kielce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google