Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Grzegorz Flakiewicz Profesja Centrum Kształcenia Kadr Hotelarstwo semestr I Wrocław 2010.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Grzegorz Flakiewicz Profesja Centrum Kształcenia Kadr Hotelarstwo semestr I Wrocław 2010."— Zapis prezentacji:

1 Grzegorz Flakiewicz Profesja Centrum Kształcenia Kadr Hotelarstwo semestr I Wrocław 2010

2 Hotel Scandic Lokalizacja - Scandic Wrocław jest idealnie położony w samym centrum Wrocławia, w pobliżu malowniczego Starego Rynku, Opery Wrocławskiej, Teatru Muzycznego Capitol, Teatru Polskiego oraz Filharmonii Wrocławskiej, 300 m od głównej stacji kolejowej, przy eleganckim pasażu handlowym Arkady Wrocławskie i oddalony o 15 km od lotniska Wrocław – Starachowice.

3 Zakwaterowanie Hotel Scandic Wrocław posiada 164 klimatyzowane pokoje, z których 22 to pokoje typu superior, oraz 4 pokoje typu junior suite. Każdy z pokoi wyposażony został w system umożliwiający bezpośrednie połączenia internetowe oraz telefoniczne. W pokojach znajduje się także telewizja kablowa i satelitarna. Dla stworzenia komfortowych warunków wydzielone zostały osobne piętra dla osób palących i niepalących. Hotel w pełni przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada również specjalnie przygotowany w tym celu pokój w myśl polityki Accessibility for all.

4 Wyposażenie Scandic Wrocław serdecznie zaprasza do Fitness Centre, gdzie Goście mają możliwość zrelaksowania się w hotelowej siłowni, w saunie fińskiej, skorzystania z gabinetu masażu, możliwość bezpłatnego korzystania z rowerów i kijków do nordic walki. Bezprzewodowy Internet na terenie Hotelu. Program lojalnościowy: Frequent guest programme dla wszystkich Gości hotelowych.

5 Wyżywienie Hotelowa Restauracja i Bar GreenHouse poleca specjały kuchni polskiej i międzynarodowej, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Zapraszamy także do skorzystania z bogatej oferty stylowego drink baru "Biblioteka". Śniadania z opcją zdrowej żywności, żywność ekologiczna; w przypadku braku możliwości skorzystania ze śniadania, hotel proponuje śniadanie na wynos.

6 Konferencje Hotel posiada szerokie możliwości w zakresie organizacji kameralnych spotkań, konferencji, bankietów dla grup liczących nawet do 450 osób. Scandic Wrocław oferuje 7 sal wielofunkcyjnych o metrażu od 15 do 250 m2. Wszystkie sale są bogato wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfort zapewniają również przeszklone, dobrze oświetlone i klimatyzowane pomieszczenia.

7

8

9

10


Pobierz ppt "Grzegorz Flakiewicz Profesja Centrum Kształcenia Kadr Hotelarstwo semestr I Wrocław 2010."

Podobne prezentacje


Reklamy Google