Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

. (Imagem do filme The Passion of the Christ, de Mel Gibson)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ". (Imagem do filme The Passion of the Christ, de Mel Gibson)"— Zapis prezentacji:

1

2 . (Imagem do filme The Passion of the Christ, de Mel Gibson)

3 .

4 .

5 Jego propozycja nowego życia, przez wielu, nie była zrozumiana. (Imagem do filme The Passion of the Christ, de Mel Gibson)

6 Skazali tego człowieka i ukrzyżowali go, nie zwracając uwagi na wszystkie jego propozycje przemienienia świata na lepszy Skazali tego człowieka i ukrzyżowali go, nie zwracając uwagi na wszystkie jego propozycje przemienienia świata na lepszy. (Imagem do filme The Passion of the Christ, de Mel Gibson)

7 . Był ból, rozpacz e ciemność

8 . (Imagem do filme The Passion of the Christ, de Mel Gibson) Przez trzy dni, słońce skryło swe oblicze, księżyc przestał oświetlać Ziemię, aż trzeciego dnia życie zwyciężyło! Przez trzy dni, słońce skryło swe oblicze, księżyc przestał oświetlać Ziemię, aż trzeciego dnia życie zwyciężyło!

9 Wielkanoc istnieje, żeby nam przypominać o niewyrażalnym i nie mającym sobie równego wydarzeniu nazywanym Zmartwychwstaniem!. (Imagem do filme The Passion of the Christ, de Mel Gibson)

10 Zmartwychwstanie uśmiechu, radości życia i miłości Zmartwychwstanie uśmiechu, radości życia i miłości Zmartwychwstanie przyjaźni I chęci bycia szczęśliwym. Zmartwychwstanie przyjaźni I chęci bycia szczęśliwym..

11 Zmartwychwstanie snów i wspomnień. Zmartwychwstanie snów i wspomnień. i Prawdy która jest ponad wszelkimi symbolami i podarkami i Prawdy która jest ponad wszelkimi symbolami i podarkami.

12 Chrystus umarł, ale zmartwychwstał I uczynił to żeby nas nauczyć zabijać nasze najgorsze wady i wskrzeszać najlepsze cnoty pogrzebane w głębi naszych serc. I uczynił to żeby nas nauczyć zabijać nasze najgorsze wady i wskrzeszać najlepsze cnoty pogrzebane w głębi naszych serc..

13 Niech ta także będzie prawda Twojej Wielkanocy. Niech ta także będzie prawda Twojej Wielkanocy. z serca życzy Ks. Andrzej Bedrowski


Pobierz ppt ". (Imagem do filme The Passion of the Christ, de Mel Gibson)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google