Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„UNICEF” w naszej szkole. Nasza szkoła współpracuje od dwóch lat z międzynarodową organizacją UNICEF. Uczniowie, którzy angażują się w działania tej organizacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„UNICEF” w naszej szkole. Nasza szkoła współpracuje od dwóch lat z międzynarodową organizacją UNICEF. Uczniowie, którzy angażują się w działania tej organizacji."— Zapis prezentacji:

1 „UNICEF” w naszej szkole

2 Nasza szkoła współpracuje od dwóch lat z międzynarodową organizacją UNICEF. Uczniowie, którzy angażują się w działania tej organizacji to: Gabriela Basz, Wiktoria Sienkiewicz, Damian Kikta, Aleksandra Grześkowiak, Martyna Zawada, Dominika Guzera, Oliwia Hudomięt, Klaudia Nowak, Łukasz Racinowski, Katarzyna Zielińska, Anna Florek, Małgorzata Pawłów, Agnieszka Białek, Aleksandra Ryśkiewicz, Karolina Gil. Naszymi opiekunami są panie Barbara Luba i Elżbieta Kuklińska.

3 Nasze działania w roku 2012/2013 : Przygotowaliśmy projekt edukacyjny „Biznesklasa”, na który zaprosiliśmy władze lokalne, duchowe, przedsiębiorców lokalnych. Zebrane środki zostały przekazane na zakup szczepionek dla dzieci w Afryce. W roku szkolnym 2013/2014 wzięliśmy udział w akcji „Gwiazdka dla Afryki” oraz „Szkoła z prawami dziecka”

4 PROJEKT UNICEF „Szkoła z prawami dziecka” Zdjęcia z warsztatów

5

6

7


Pobierz ppt "„UNICEF” w naszej szkole. Nasza szkoła współpracuje od dwóch lat z międzynarodową organizacją UNICEF. Uczniowie, którzy angażują się w działania tej organizacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google