Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Twórczość Juliana Tuwima CDN w Sanoku. Rok 2013 – Rokiem Juliana Tuwima 11 czerwca 2013r. w CDN w Sanoku został podsumowany I Międzypowiatowy Konkurs.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Twórczość Juliana Tuwima CDN w Sanoku. Rok 2013 – Rokiem Juliana Tuwima 11 czerwca 2013r. w CDN w Sanoku został podsumowany I Międzypowiatowy Konkurs."— Zapis prezentacji:

1 Twórczość Juliana Tuwima CDN w Sanoku

2 Rok 2013 – Rokiem Juliana Tuwima 11 czerwca 2013r. w CDN w Sanoku został podsumowany I Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny Inspiracje plastyczne twórczością Juliana Tuwima W konkursie wzięło udział 159 uczniów z powiatów sanockiego, brzozowskiego i leskiego Komisja w składzie: mgr Barbara Bandurka- Wilk, mgr Pelagia Bąk, mgr Grażyna Seryłło

3 Wyniki KLASY 0 – III I miejsce - KAMIL CHODAKOWSKI (Przedszkole Samorządowe w Bukowsku) KLASY IV - VI I miejsce - ALEKSANDRA PLEŚNIARSKA (Zespół Szkół w Bukowsku) GIMNAZJUM I miejsce - DAMIAN ZIEMLEWICZ (Zespół Szkół w Trepczy) SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE I miejsce - BARTŁOMIEJ MAZURKIEWICZ (ZS nr 5 w Sanoku)

4 Szczególne wyróżnienia otrzymali wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Brzozowie: KRYSTIAN ADAMSKI, RADOSŁAW BOCZAR, MATEUSZ KUFEL, MARCIN PYRDA, SŁAWOMIR ŚNIEŻEK, MAREK ZIOBRO, ADAM KOPEĆ, JAKUB SZPALA i ANNA PAWELAK.

5

6

7

8

9

10

11

12 Podsumowanie Spotkanie uświetnił występ Anny Naleśnik, uczennicy Gimnazjum nr 3 w Sanoku Organizatorem konkursu byli: CDN w Sanoku i SP nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku Głównym pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest pani Pelagia Bąk, nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sanoku

13


Pobierz ppt "Twórczość Juliana Tuwima CDN w Sanoku. Rok 2013 – Rokiem Juliana Tuwima 11 czerwca 2013r. w CDN w Sanoku został podsumowany I Międzypowiatowy Konkurs."

Podobne prezentacje


Reklamy Google