Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gdyż Bóg daje człowiekowi, który Mu jest miły, mądrość, wiedzę i radość - Kzn 2,26 FINAŁ I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO Warszawa, 17.05.2008 r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gdyż Bóg daje człowiekowi, który Mu jest miły, mądrość, wiedzę i radość - Kzn 2,26 FINAŁ I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO Warszawa, 17.05.2008 r."— Zapis prezentacji:

1 Gdyż Bóg daje człowiekowi, który Mu jest miły, mądrość, wiedzę i radość - Kzn 2,26 FINAŁ I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO Warszawa, 17.05.2008 r.

2 Uczestnicy i Opiekunowie Finalistów I Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego!!! Ogromną radością dla nas, organizatorów konkursu biblijnego, było spotkanie z Wami i przekonanie się, jak wielką wiedzą biblijną się wykazujecie. Wszyscy finaliści, zarówno na szczeblu szkoły podstawowej jak i gimnazjum, otrzymali wysoką punktację. Niemniej podążając za słowami Apostoła Pawła – Czy nie wiecie, że zawodnicy na stadionie wszyscy biegną, a tylko jeden zdobywa nagrodę? I Kor. 9,24, Wyłoniliśmy trzy pierwsze miejsca z najwyższą punktacją. Oto laureaci: Ogromną radością dla nas, organizatorów konkursu biblijnego, było spotkanie z Wami i przekonanie się, jak wielką wiedzą biblijną się wykazujecie. Wszyscy finaliści, zarówno na szczeblu szkoły podstawowej jak i gimnazjum, otrzymali wysoką punktację. Niemniej podążając za słowami Apostoła Pawła – Czy nie wiecie, że zawodnicy na stadionie wszyscy biegną, a tylko jeden zdobywa nagrodę? I Kor. 9,24, Wyłoniliśmy trzy pierwsze miejsca z najwyższą punktacją. Oto laureaci:

3 Szkoła Podstawowa I miejsce /64,5pkt./ – Krzelowska Weronika – zbór KZ w Łodzi I miejsce /64,5pkt./ – Plandowski Łukasz – zbór KZ w Terespolu II miejsce /63pkt/ – Prociak Kamil – zbór Kościoła Chrystusowego w Gryficach II miejsce /61,5 pkt./ – Pietroczuk Agata – zbór KZ w Hajnówce III miejsce /60,5 pkt./ – Rochecki Mateusz – zbór KZ w Jaśle III miejsce /60,5 pkt./ – Adamkowska Oliwia - Społeczność Chrześcijańska Północ– placówka w Wyszkowie Maksymalna ilość punktów – 70

4 Gimnazjum I miejsce /67,5 pkt./ – Szpilko Rut – zbór KZ w Hajnówce II miejsce /63 pkt./ – Mieczychowska Anna – zbór KZ Na Miłej we Wrocławiu II miejsce /62 pkt./ – Rossa Aurelia – zbór KZ w Terespolu III miejsce /61 pkt./ – Androsiuk Paulina – zbór KZ w Terespolu III miejsce /60,5 pkt./ – Majowska Marta - zbór KZ Na Miłej we Wrocławiu Maksymalna ilość punktów – 70


Pobierz ppt "Gdyż Bóg daje człowiekowi, który Mu jest miły, mądrość, wiedzę i radość - Kzn 2,26 FINAŁ I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO Warszawa, 17.05.2008 r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google