Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Możliwości wykorzystania TIK w komunikacji:. Telefony komórkowe (ROZMOWY, SMS, MMS)Telefony komórkowe (ROZMOWY, SMS, MMS)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Możliwości wykorzystania TIK w komunikacji:. Telefony komórkowe (ROZMOWY, SMS, MMS)Telefony komórkowe (ROZMOWY, SMS, MMS)"— Zapis prezentacji:

1 Możliwości wykorzystania TIK w komunikacji:

2 Telefony komórkowe (ROZMOWY, SMS, MMS)Telefony komórkowe (ROZMOWY, SMS, MMS)

3 Łącza satelitarneŁącza satelitarne

4 Internet (strony szkolne, klasowe, dzienniki elektroniczne, gazetki internetowe, mail, portale społecznościowe – NK, facebook, czaty, komunikatory – gg, SKYPE, ….Internet (strony szkolne, klasowe, dzienniki elektroniczne, gazetki internetowe, mail, portale społecznościowe – NK, facebook, czaty, komunikatory – gg, SKYPE, ….

5 Klasowy kodeks TIK:Klasowy kodeks TIK:

6 Zachowaj ostrożność i krytycyzm wobec informacji znalezionych w Internecie.Zachowaj ostrożność i krytycyzm wobec informacji znalezionych w Internecie.

7 Korzystaj tylko z bezpiecznych stron.Korzystaj tylko z bezpiecznych stron.

8 Zachowaj kulturę komunikacji oraz prezentowanych treści.Zachowaj kulturę komunikacji oraz prezentowanych treści.

9 Dbaj o zabezpieczenie dostępu do informacji –stosuj hasła i dbaj o ich ochronę.Dbaj o zabezpieczenie dostępu do informacji –stosuj hasła i dbaj o ich ochronę.

10 Przestrzegaj zasady poufności, ochrony danych osobowych, ocen, itp.Przestrzegaj zasady poufności, ochrony danych osobowych, ocen, itp.

11 Dbaj o własną prywatność.Dbaj o własną prywatność.

12 Zachowaj ostrożność zawierając znajomości w Internecie, nigdy nie masz pewności, kto jest po drugiej stronie.Zachowaj ostrożność zawierając znajomości w Internecie, nigdy nie masz pewności, kto jest po drugiej stronie.

13 Dbaj o rzetelność, aktualność i czytelność informacji zamieszczanych na stronach szkolnych i klasowych.Dbaj o rzetelność, aktualność i czytelność informacji zamieszczanych na stronach szkolnych i klasowych.

14 Wyznaczyć modelatora strony, bloga, gazetki, który będzie czuwał nad umieszczanymi tam informacjami.Wyznaczyć modelatora strony, bloga, gazetki, który będzie czuwał nad umieszczanymi tam informacjami.


Pobierz ppt "Możliwości wykorzystania TIK w komunikacji:. Telefony komórkowe (ROZMOWY, SMS, MMS)Telefony komórkowe (ROZMOWY, SMS, MMS)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google