Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

N INA W ĘGLARZ Gr. KrZZTo 2012b. S PIS TREŚCI 1- podpis Spis treści Strona tytułowa Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC WORD Reakcja Rysunek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "N INA W ĘGLARZ Gr. KrZZTo 2012b. S PIS TREŚCI 1- podpis Spis treści Strona tytułowa Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC WORD Reakcja Rysunek."— Zapis prezentacji:

1 N INA W ĘGLARZ Gr. KrZZTo 2012b

2 S PIS TREŚCI 1- podpis Spis treści Strona tytułowa Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC WORD Reakcja Rysunek Lista

3

4 Nazywam sie Weglarz Nina moj dom rodzinny znajduje sie w Jasieniu przl. Klonowej od 2010roku jestem studentka IIroku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w systemie zaocznym w roku od 2007-2010 uczeszczalam do Katolickie Liceum Ogolnoksztalcace w Brzesku o profilu matematyczno-geograficznym. We wakacje pracowalam jako asystent ksiegowego w Publicznej Szkole Podstawowej w Mokrzyskach, pracowalam takze jako opiekunka oraz sprzedawca dzieki temu nauczylam sie jak postepowac z natretnymi dziecmi i ich nieodpowiedzialnymi rodzicami:D albo jak udzielac pierwszej pomocy dziecku ktore np mialo atak padaczki, Posiadam ksiazeczke do celow sanitaro-epidemiologicznych w razie gdyby nadeszla kontrola z sanpidu;p,bedac na stanowisku asystenta ksiegowego naumialam sie obslugiwac urzadzenia biurowe kserokopiarki, faxy i inne cuda wianki:), od 3 lat mam tez prawo jazdy kat.B ale na tym nie koniec chcoalabym zrobic licencje na kierowce rajdowego oraz prawojazdy na motor:D, umiem korzystac z prgarmu Platnik. Nie lubie siedziec w miejscu ani pracujac przy biurku, nieznosze monotonii, lubie adrenaline. Chcialabym przelamac moje strachy miedzy innymi lek wysokosci a wiec moze skok ze spadochronem?:D W tym roku moje postatnowienie noworoczne to nauczyc sie jezdzic na nartach i chocby nie wiem co to sie naucze nawet jak nie bedzie sniegu;p W przyszlosci hmm napewno kiedys chcialabym zalozyc rodzine ale dla mnie to odlegly temat jakos o tym nie mysle a juz tym bardziej o dzeciach;p juz dosc sie dzieci wybawilam nie spieszno mi do tego;p co jem? chyba wszystko (w granicach rozsadku oczywiscie i mowa o czyms jadalnym;p) aczkolwiek na pierwszym miejscu jest czekolada:D lubie spedzac czas ze znajomymi czesto sama wole zalozyc sluchawki na uszy i myslec co jeszcze moge zrobic zeby bylo lepiej ale to zalezy od nastroju. Slucham muzyki ktora wedlug mnie jest dobra:) Mam rodzine ktora jest dla mnie bardzo wazna;)

5 Nazywam sie Węglarz Nina mój dom rodzinny znajduje sie w Jasieniu przy ul. Klonowej od 2010roku jestem studentka II roku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w systemie zaocznym w roku od 2007-2010 uczęszczałam do Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Brzesku o profilu matematyczno-geograficznym. We wakacje pracowałam jako asystent księgowego w Publicznej Szkole Podstawowej w Mokrzyskach, pracowałam także jako opiekunka oraz sprzedawca dzięki temu nauczyłam sie jak postępować z natrętnymi dziećmi i ich nieodpowiedzialnymi rodzicami albo jak udzielać pierwszej pomocy dziecku które np miało atak padaczki, Posiadam książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych w razie gdyby nadeszła kontrola z sanepidu;p będąc na stanowisku asystenta księgowego naumiałam sie obsługiwać urządzenia biurowe kserokopiarki, faxy i inne cuda wianki:), od 3 lat mam tez prawo jazdy kat.B ale na tym nie koniec chciałabym zrobić licencje na kierowcę rajdowego oraz prawo jazdy na motor:D. Nie lubię siedzieć w miejscu ani pracować przy biurku, nie znoszę monotonii, lubię adrenalinę. Chciałabym przełamać moje strachy miedzy innymi lek wysokości a wiec może skok ze spadochronem?:D W tym roku moje postanowienie noworoczne to nauczyć sie jeździć na nartach i choćby nie wiem co to sie nauczę nawet jak nie będzie sniegu;p W przyszłości hmm napewno kiedyś chciałabym założyć rodzinę ale dla mnie to odległy temat jakoś o tym nie myślę a juz tym bardziej o dzieciach juz dość sie dzieci wybawiłam nie spieszno mi do tego;p co jem? chyba wszystko (w granicach rozsądku oczywiście i mowa o czymś jadalnym) aczkolwiek na pierwszym miejscu jest czekolada:D lubię spędzać czas ze znajomymi czasem sama wole założyć słuchawki na uszy i myśleć co jeszcze mogę zrobić żeby było lepiej ale to zależy od nastroju i przede wszystkim od czasu. Słucham muzyki która według mnie jest dobra:) Mam rodzinę która jest dla mnie bardzo ważna;)Uniwersytecie Ekonomicznym w KrakowieKatolickie Liceum Ogólnokształcące w BrzeskuPublicznej Szkole Podstawowej w Mokrzyskach pierwszej pomocyksiążeczkęurządzenia biurowe spadochronemczekoladasłuchawkirodzinę

6

7

8


Pobierz ppt "N INA W ĘGLARZ Gr. KrZZTo 2012b. S PIS TREŚCI 1- podpis Spis treści Strona tytułowa Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC WORD Reakcja Rysunek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google