Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oj, działo się, działo....

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oj, działo się, działo...."— Zapis prezentacji:

1 Oj, działo się, działo...

2 ...czyli ważne wydarzenia z życia szkoły
w roku szkolnym 2010/2011

3 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
Dokładnie września uczniowie klasy IV przywitali nas ciekawym programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem pani Anny Rozmus i pani Małgorzaty Chudzikiewicz.

4 Święto Pieczonego Ziemniaka
6. października cała społeczność SP nr 19 powitała jesień bardzo... smacznie, obchodząc Święto Pieczonego Ziemniaka. Program artystyczny utrzymany był w humorystycznej konwencji. Nie zabrakło występu kabaretu, piosenek i tańców. I choć występ niezwykle się podobał, to wszyscy niecierpliwie wyczekiwali najważniejszego punktu imprezy, czyli degustacji gorących, pieczonych ziemniaków, przyrządzanych przez rodziców naszych podopiecznych. Występ artystyczny przygotowany przez p. M. Jakóbik-Głowacz

5 Ślubowanie klasy I 22. października odbyło się uroczyste pasowanie dumnych i bardzo przejętych pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

6 Święto Niepodległości
Zuchy i harcerze zapraszają do wspólnego ogniska. Śpiewamy piosenki patriotyczne.

7 Radek i Bartek z kl. VI na scenie
Jasełka Nasi niezawodni szkolni aktorzy z klas IV-VI pod kierunkiem pani A. Zychler-Gładysek przygotowali przedstawienie jasełkowe na motywach „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Utwór, choć napisany ponad 150 lat temu, okazał się aktualny również dzisiaj. Radek i Bartek z kl. VI na scenie

8 Spotkanie ze scenografem
29. marca, w ramach cyklu „Uczymy się od naszych rodziców i dziadków”, mieliśmy okazję spotkać się z panią Barbarą Wójcik – Wiktorowicz, scenografem Teatru Dzieci Zagłębia, która jest ciocią Izy Tempki z klasy V Pani Barbara opowiedziała nam o tajnikach swojego zawodu. Niezwykle zajmująco wyjaśniła, jak powstają projekty kostiumów i rekwizytów niezbędnych do stworzenia spektaklu. Następnie pani scenograf zaprezentowała nam kilka rodzajów lalek Spotkanie z gościem bardzo nam się podobało.

9 Prima Aprilis 1. kwietnia 2011 roku uczniowie naszej szkoły zorganizowali obchody święta Prima Aprilis. Wszyscy uczniowie ubrali się tego dnia kolorowo i bardzo zabawnie. W czasie trzeciej lekcji na korytarzu zgromadzili się wszyscy uczniowie i odbył się apel. Największą radość sprawiła informacja pani dyrektor o tym, że każdy czwartek będzie dniem wolnym od nauki. Niestety, jak się po chwili okazało, był to tylko żart... :-)

10 Zabawny program artystyczny przygotowała p. M. Chudzikiewicz.
Święto Ziemi 13. maja w naszej szkole odbyły się obchody Międzynarodowego Roku Lasów pod hasłem „Las całkiem blisko nas”. Zabawny program artystyczny przygotowała p. M. Chudzikiewicz. Sadzimy drzewa.

11 Pożegnania nadszedł czas...
Dostojny polonez w wykonaniu szóstoklasistów Radek i Bartek... czyli kabaret Starsi uczniowie dwaj w akcji :-)


Pobierz ppt "Oj, działo się, działo...."

Podobne prezentacje


Reklamy Google