Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Najlepsze życzenia dla Naszych Mam! Jowita Pietroń kl Vd Część 2.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Najlepsze życzenia dla Naszych Mam! Jowita Pietroń kl Vd Część 2."— Zapis prezentacji:

1 Najlepsze życzenia dla Naszych Mam! Jowita Pietroń kl Vd Część 2

2 Najlepsze życzenia dla Naszych Mam! Kasia Jarosz kl. Vc

3 Z okazji dnia matki, Serdeczne życzenia Wspaniałe marzenia, Wiele radości I przyjemności. Życzy Ci mała Pewna dziewczynka, Co Ciebie kocha Jak motylka! Jagoda Lesiuk Najlepsze życzenia dla Naszych Mam!

4 Maria Lebedowicz kl. IV aMikołaj Czerkwaski kl. IV

5 Jest taki dzień, jedyny w roku, Gdy mama leci na obłoku. Unosi się w marzeniach, I myśli o ich spełnieniach. Leci poprzez chmury, I patrzy na ludzi z góry. Bo to 26 maja jest, Każda mama jest the best !! Karolina Dunaj & Ania Reklewska kl. 6c Najlepsze życzenia dla Naszych Mam!

6

7 Jest na świecie taka mama Bardzo ładna i zadbana. Uśmiecha się do każdego Zawsze powie coś miłego. I choć czasem krzyczy Nie żałuje mi słodyczy. Lecz najważniejsze w tym wszystkim jest Że kocha mnie, bo jest the-best! Dzisiaj jej święto mamy więc moc życzeń jej składamy. Czy już wiecie o kim mowa? To moja mama ODLOTOWA. Karolina Roter i Marta Iwan VIc Najlepsze życzenia dla Naszych Mam!

8 Magda Biernat kl. IVaWeronika Nowogórska kl. IV a

9 Mama ma święto, to matki dzień, a ja pamiętam o tym! Buzi jej dam, kwitki jej dam, słonko zaświeci złotem! Mama, mama! Tra la la la la la mama, mama święt ma! Dziś mamusiu wcześnie wstałaś i mi o swoim święcie przypomniałaś, bo ja zapomniałam! Karolina Skrabut i Martyna Podogrodzka kl 6c Najlepsze życzenia dla Naszych Mam!

10 Agata Święcicka kl. IVa Kasia Ścięgosz kl. IVa

11 Droga Mamo! W dniu Twojego święta, Bądź zawsze uśmiechnięta. Szczęśliwa, radosna i piękna. Zawsze będę Ciebie taką pamiętać! Kasia Bęben kl. Vb Najlepsze życzenia dla Naszych Mam!

12 Agata Kocimska –Zych kl. IVa Ania Bojko kl. IV e

13 Dla mojej jedynej Mamy Mam bukiet zaczarowany, Wręczę go w dniu jej święta, Zarzucę na szyję rączęta. Po niebie błękitnym płyną białe chmurki, A wiatr je układa w świąteczne laurki. Kasia Chlebus kl. Vb Najlepsze życzenia dla Naszych Mam!

14 Przemek Joniak kl.IVd Karolina Żygadło kl IVd

15 Dla Mamy Niech nasza kochana Mama, Wygląda jak kwiatki na łące, wiosną kwitnące. Niech cieszy się całym swoim życiem, Pełnym spełnionych marzeń i spełnionych życzeń. Niech ma pociechę ze swoich dzieci, Które w odległej starości, będą pomagały rozprostować kości. Niech ma szczęśliwą starość, przynoszącą wieczystą radość. Mirosław Sadowski kl. Ve Najlepsze życzenia dla Naszych Mam!

16 Klaudia Król kl. IV a


Pobierz ppt "Najlepsze życzenia dla Naszych Mam! Jowita Pietroń kl Vd Część 2."

Podobne prezentacje


Reklamy Google