Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ćwiczenia 1.Co mogę zrobić dla odbudowania relacji z żoną / mężem ? 2.Co chciałabym/chciałbym żeby mąż /żona zrobił/ zrobiła dla mnie ?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ćwiczenia 1.Co mogę zrobić dla odbudowania relacji z żoną / mężem ? 2.Co chciałabym/chciałbym żeby mąż /żona zrobił/ zrobiła dla mnie ?"— Zapis prezentacji:

1 Ćwiczenia 1.Co mogę zrobić dla odbudowania relacji z żoną / mężem ? 2.Co chciałabym/chciałbym żeby mąż /żona zrobił/ zrobiła dla mnie ?

2

3 Hymn o miłości Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje 1 Kor 13,4-8a

4 …………….. cierpliwy/a jest, …………….. łaskawy/a jest. ……………. nie zazdrości, …………… nie szuka poklasku, …………… nie unosi się pychą; ……………. nie dopuszcza się bezwstydu, …………… nie szuka swego, ……………. nie unosi się gniewem, …………….. nie pamięta złego; …………… nie cieszy się z niesprawiedliwości, …………… współweseli się z prawdą. ……………… wszystko znosi, ……………… wszystkiemu wierzy, ……………… we wszystkim pokłada nadzieję, ……………… wszystko przetrzyma ……………… nigdy nie ustaje.

5 Ćwiczenie Jakie jest największe pragnienie Twojego serca ? Która z Trzech Osób Boskich jest Ci najbliższa, a która najdalsza?


Pobierz ppt "Ćwiczenia 1.Co mogę zrobić dla odbudowania relacji z żoną / mężem ? 2.Co chciałabym/chciałbym żeby mąż /żona zrobił/ zrobiła dla mnie ?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google