Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Laureaci konkursu I edycji ZŁAP ZAJĄCA - JUNIOR. Złap Zająca - Junior W tym roku po raz pierwszy w szranki przyrodniczej rywalizacji z aparatem fotograficznym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Laureaci konkursu I edycji ZŁAP ZAJĄCA - JUNIOR. Złap Zająca - Junior W tym roku po raz pierwszy w szranki przyrodniczej rywalizacji z aparatem fotograficznym."— Zapis prezentacji:

1 Laureaci konkursu I edycji ZŁAP ZAJĄCA - JUNIOR

2 Złap Zająca - Junior W tym roku po raz pierwszy w szranki przyrodniczej rywalizacji z aparatem fotograficznym w ręku miały możliwość stanąć dzieci pracowników firm realizujących Program "Odpowiedzialność i Troska" ®. Uczestnicy konkursu fotograficznego "Złap zająca" – Junior przesłali zdjęcia wykonane dowolną techniką prezentujące ciekawe i niezwykłe jej okazy. Rywalizacja Juniorów toczyła się na poziomie trzech kategorii wiekowych (klasy I-III, IV-VI, gimnazja). Zdaniem Jury konkursu prace dzieci były wyjątkowo ciekawe pod względem kompozycyjnym. Wybór najlepszych w konkursie Złap Zająca – Junior był bardzo trudny. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy umiejętności i spostrzegawczości w obserwacji świata zwierząt!

3 Złap Zająca –Junior I edycja konkursu fotograficznego dla dzieci pracowników firm realizujących Program Odpowiedzialność i Troska

4 Klasy I - III I miejsce Kacper Podkówka ŚNIADANIE

5 Klasy I - III II miejsce Łukasz Przygoda KONIE

6 Klasy I - III III miejsce Julia Trzcińska SZARA MODELKA

7 Klasy IV - VI I miejsce Tadeusz Mogielnicki JASZCZURKA ZWINNKA

8 Klasy IV - VI II miejsce Gabriela Iwaneczko PORANNA GIMNASTYKA-POMPKI

9 Klasy IV - VI III miejsce Hania Szulgicz-Noga MEWA

10 Klasy Gimnazjum I miejsce Karolina Chomoszyn WIEWIÓRKA

11 Klasy Gimnazjum II miejsce Hubert Szwedo PAJĄCZEK

12 Klasy Gimnazjum III miejsce Grzegorz Bielawski DWIE KACZKI DZIWACZKI ZWRÓCONE W INNE STRONY

13 Grand Prix konkursu Złap Zająca – głosowanie internautów 27.09-11.10.2013

14 Grand Prix Klasy I - III Maciej Mogielnicki JASZCZURKA ZWINKA

15 Grand Prix Klasy IV - VI Gabriela Iwaneczko CZY DOBRZE SIĘ SCHOWAŁEM?

16 Grand Prix Gimnazja Klaudia Gawryszak KOT NA ŁOWACH

17 Wszystkim uczestnikom konkursu Złap Zająca – Junior serdecznie dziękujemy za nadesłanie wspaniałych fotografii. Zwycięzcom gratulujemy wspaniałego oka, które uchwyciło wyjątkowe sceny z życia zwierząt!


Pobierz ppt "Laureaci konkursu I edycji ZŁAP ZAJĄCA - JUNIOR. Złap Zająca - Junior W tym roku po raz pierwszy w szranki przyrodniczej rywalizacji z aparatem fotograficznym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google