Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FotoKom Power czyli konkurs na zdjęcie wykonane aparatem z telefonu komórkowego Temat: Młodzież w Jastrzębiu Zdroju.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FotoKom Power czyli konkurs na zdjęcie wykonane aparatem z telefonu komórkowego Temat: Młodzież w Jastrzębiu Zdroju."— Zapis prezentacji:

1 FotoKom Power czyli konkurs na zdjęcie wykonane aparatem z telefonu komórkowego Temat: Młodzież w Jastrzębiu Zdroju

2 1. Organizatorem konkursu jest Młodzieżowa Rada Miasta Jastrzębie Zdrój. Biuro Młodzieżowej Rady Miasta Al. Józefa Piłsudskiego 60 44-335 Jastrzębie Zdrój 2. Celem konkursu jest ukazanie życia młodych ludzi w naszym mieście. Przedstawienie ich pasji, ulubionych miejsc oraz rozbudzenie wyobraźni fotograficznej u młodzieży. 3. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie gimnazjów, liceów i techników naszego miasta. 4. Prace muszą być wykonane telefonem komórkowym. Nie dopuszcza się zdjęć obrabianych graficznie lub zrobionych innym niż telefon sprzętem. 5. Zdjęcia w formacie.jpg należy przesłać do 15 marca 2008 roku na adres mrm.jastrzebie@gmail.com. W temacie e-maila wpisać hasło: "FotoKom". Jeden autor może przesłać tylko jedno zdjęcie. 6. W treści e-maila autor winny jest podać swoje dane osobowe: Imię i nazwisko Tytuł nadesłanego zdjęcia, który także podlega ocenie Data urodzenia Nazwa i adres szkoły, do której uczęszcza 7. Nadesłane prace nie mogą przedstawiać scen drastycznych ani treści pornograficznych. 8. O terminie i miejscu rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy dowiedzą się indywidualnie drogą e-mailową. 9. Dla zwycięzców konkursu organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. 10. Podział nagród pozostaje w gestii jury. 11. Prace niezgodne z regulaminem będą dyskwalifikowane. 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora. Regulamin Konkursu FotoKom Power

3 PRACE KONKURSOWE

4 Frytka Man

5 Zdjęcie z dołu

6 Uwaga Leszcze

7 Otwarte spojrzenie

8 Grawitacja traci sens

9 Szalona zabawa na zakupach

10 Przez naukę tracę zmysły

11 A TERAZ... PRACE POZAKONKURSOWE (nie spełniły norm wymaganych w regulaminie)

12 Budapeszt nocą

13 "Rysunek" - Stanisław Grabowski -Co robisz synku -Rysuję ptaka. Oto dziób, skrzydła, łapki. Skończyłem. Nie kończ. Rysuj dalej. Narysuj mu drzewo. Narysuj mu gniazdo. Narysuj mu przyjaciela.

14 Różowa apokalipsa

15 DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE PRACE, GRATULUJEMY WYGANYM I ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASTĘPNYCH KONKURSACH MRM


Pobierz ppt "FotoKom Power czyli konkurs na zdjęcie wykonane aparatem z telefonu komórkowego Temat: Młodzież w Jastrzębiu Zdroju."

Podobne prezentacje


Reklamy Google