Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

INTERNETOWA PLATFORMA MAGAZYNOWA - IPM

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "INTERNETOWA PLATFORMA MAGAZYNOWA - IPM"— Zapis prezentacji:

1 INTERNETOWA PLATFORMA MAGAZYNOWA - IPM
Co to jest IPM ? Jedną z form reagowania na potrzeby rynku elektrotechnicznego jest Internetowa Platforma Magazynowa IPM . Jej głównym celem jest umożliwienie naszym klientom pozbywania się towarów pozostających po zrealizowanych inwestycjach, spieniężenia ich oraz zakupienia brakujących elementów za okazyjnie niską cenę. Ponieważ ma to działanie ogólnokrajowe, platforma stanowi bazę towarową, a wręcz bufor bezpieczeństwa dla firm działających w zakresie produktów firmy LEGRAND. Nierzadko posiadamy w magazynie elementy, których właśnie zabrakło na budowie, a są pilnie potrzebne do zakończenia robót. My ratujemy takie sytuacje , wystarczy zostać członkiem naszej Platformy Magazynowej. Na bieżąco będziemy dbali o Twoje stany magazynowe (dot. Legrand) i czuwali, aby towary nierotujące były tylko wspomnieniem. IPM to jedyne takie miejsce, gdzie ktoś wreszcie rzetelnie zajmie się Twoimi zapasami. IPM to platforma zrzeszająca firmy z wszystkich dziedzin rynku elektrycznego w Polsce. Tylko u nas zalegający towar zamienisz na gotówkę !!! Dla kogo stworzono IPM ?! Prefabrykator rozdzielnic elektr. inwestor dystrybutor hurtownik wykonawca

2 Jak działa IPM ? Kolejna inwestycja zakończona pomyślnie, ale…..?
Zamówiłeś za dużo towaru i nikt nie chce go przyjąć, więc …..? Pomyłka w zamówieniu, masz coś innego niż potrzebujesz i …..?

3 …..w rezultacie okazuje się, że w Twoim magazynie zostaje sporo towaru, który jest mocno nieprzydatny To właśnie są „nieroty”, „zwałki” itp. ! - 60 *C Dla Ciebie to wielki PROBLEM oraz zamrożone pieniądze !!

4 Na innej inwestycji natomiast, zabrakło kilku niezbędnych elementów firmy Legrand.
Niedotrzymanie terminów obarczone jest znacznymi karami pieniężnymi, na które nie możesz sobie pozwolić. Próbowałeś wszędzie, ale nigdzie nie możesz znaleźć brakujących produktów. Sytuacja wydaje się bez wyjścia !! Ależ nie …..! Mylisz się …..

5 Wystarczy zapisać się do IPM !!!
Aby pozbyć się towarów nierotujących i zamienić je na gotówkę…. Aby skończyć inwestycję na czas …. Wystarczy zapisać się do IPM !!!

6 Warunki przystąpienia do Internetowej Platformy Magazynowej IPM:
Członkiem może być firma lub osoba prowadząca działalność gospodarczą Posiadanie „nierotów” w magazynie lub brak potrzebnego towaru Dokonanie wpłaty wg regulaminu ( 1200zł netto + VAT) Przesłanie listy towarów zalegających lub zapotrzebowanie na towar Po spełnieniu powyższych warunków otrzymujesz nr klienta i to wszystko..

7 Zapraszamy do IPM – Internetowej Platformy Magazynowej.
W ciągu 7 dni jesteś już w bazie IPM Przez rok pracujemy tylko dla Ciebie Już dzisiaj zapoznaj się z regulaminem i dołącz do IPM. To tylko 100 zł miesięcznie, biorąc pod uwagę wartość Twoich „nierotów” to kropla w morzu. Nie pozwól, aby Twoja firma cierpiała z powodu zamrożonych środków. Bądź przedsiębiorczy !!! Zapraszamy do IPM – Internetowej Platformy Magazynowej.


Pobierz ppt "INTERNETOWA PLATFORMA MAGAZYNOWA - IPM"

Podobne prezentacje


Reklamy Google