Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta targetowania na iPhone. Co to jest iPhone? iPhone to zaprezentowane przez Apple Inc. kieszonkowe urządzenie, oparte na systemie operacyjnym iPhone.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta targetowania na iPhone. Co to jest iPhone? iPhone to zaprezentowane przez Apple Inc. kieszonkowe urządzenie, oparte na systemie operacyjnym iPhone."— Zapis prezentacji:

1 Oferta targetowania na iPhone

2 Co to jest iPhone? iPhone to zaprezentowane przez Apple Inc. kieszonkowe urządzenie, oparte na systemie operacyjnym iPhone OS, mające funkcje telefonu komórkowego, odtwarzacza MP3 (iPod) i komunikatora internetowego (z wbudowaną przeglądarką internetową Safari Mobile), jak nazwała tę funkcję Apple Inc.

3 iPhone na rynku Polskim W Polsce iPhone znajduje się w sprzedaży od 22. sierpnia 2008 r. w wersji iPhone 3G i jest sprzedawany przez dwóch polskich operatorów komórkowych – Era i Orange. Jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży liczba użytkowników iPhonea w Polsce wynosiła ok tys. osób. Według szacunków Rzeczpospolitej sieci te sprzedały w ciągu pół roku, od premiery na polskim rynku, ok. 100 tys. sztuk tego telefonu multimedialnego.

4 iPhone – profil użytkownika Użytkownicy iPhonea to ludzie młodzi, przeważnie mężczyźni w wieku do 35 lat. Są to osoby o wysokich dochodach. Podstawowe funkcje wykorzystywane przez użytkowników to: odsłuchiwanie muzyki, surfowanie po Internecie, korzystanie z poczty , wykonywanie zdjęć, korzystanie z nawigacji GPS. Użytkownicy iPhonea to grupa określana jako gadżeciarze. Świadczyć mogą o tym m.in. wyniki badania prezentującego porównanie liczby aplikacji dodanych do urządzenia przez użytkowników iPhonea i innych smartphoneów. Źródło wykresu: Smartphone Intelligence (za:

5 Reklama – formy reklamowe Oferta IDMnet w zakresie targetowania reklam na iPhone zawiera dwie formy reklamowe: 1.Double billboard (rozmiar: 750 x 200) 2.Triple billboard (rozmiar: 750 x 300) W obu przypadkach obowiązuje: Waga: do 50 kB Format kreacji: JPG, GIF (bez flasha)

6 Cennik Ilość odsłon [PV] CPMcena IDMnet Reach Double billboard (750 x 200) zł zł zł zł Triple billboard (750 x 300) zł zł zł zł

7 IDMnet ul. Jubilerska Warszawa Dział Agencyjny +48(0) Dział Sprzedaży Bezpośredniej +48(0)


Pobierz ppt "Oferta targetowania na iPhone. Co to jest iPhone? iPhone to zaprezentowane przez Apple Inc. kieszonkowe urządzenie, oparte na systemie operacyjnym iPhone."

Podobne prezentacje


Reklamy Google