Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta targetowania na iPhone

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta targetowania na iPhone"— Zapis prezentacji:

1 Oferta targetowania na iPhone

2 Co to jest iPhone? iPhone to zaprezentowane przez Apple Inc. kieszonkowe urządzenie, oparte na systemie operacyjnym iPhone OS, mające funkcje telefonu komórkowego, odtwarzacza MP3 (iPod) i komunikatora internetowego (z wbudowaną przeglądarką internetową Safari Mobile), jak nazwała tę funkcję Apple Inc.

3 iPhone na rynku Polskim
W Polsce iPhone znajduje się w sprzedaży od 22. sierpnia 2008 r. w wersji iPhone 3G i jest sprzedawany przez dwóch polskich operatorów komórkowych – Era i Orange. Jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży liczba użytkowników iPhone’a w Polsce wynosiła ok tys. osób. Według szacunków „Rzeczpospolitej” sieci te sprzedały w ciągu pół roku, od premiery na polskim rynku, ok. 100 tys. sztuk tego telefonu multimedialnego.

4 iPhone – profil użytkownika
Użytkownicy iPhone’a to ludzie młodzi, przeważnie mężczyźni w wieku do 35 lat. Są to osoby o wysokich dochodach. Podstawowe funkcje wykorzystywane przez użytkowników to: odsłuchiwanie muzyki, surfowanie po Internecie, korzystanie z poczty , wykonywanie zdjęć, korzystanie z nawigacji GPS. Użytkownicy iPhone’a to grupa określana jako „gadżeciarze”. Świadczyć mogą o tym m.in. wyniki badania prezentującego porównanie liczby aplikacji dodanych do urządzenia przez użytkowników iPhone’a i innych smartphone’ów. Źródło wykresu: Smartphone Intelligence (za:

5 Reklama – formy reklamowe
Oferta IDMnet w zakresie targetowania reklam na iPhone zawiera dwie formy reklamowe: Double billboard (rozmiar: 750 x 200) Triple billboard (rozmiar: 750 x 300) W obu przypadkach obowiązuje: Waga: do 50 kB Format kreacji: JPG, GIF (bez flash’a)

6 Cennik Ilość odsłon [PV] CPM cena IDMnet Reach
Ilość odsłon [PV] CPM cena IDMnet Reach Double billboard (750 x 200) 250 zł 200 zł Triple billboard (750 x 300) 300 zł 240 zł

7 IDMnet ul. Jubilerska 10 Warszawa Dział Agencyjny +48(0) Dział Sprzedaży Bezpośredniej +48(0)


Pobierz ppt "Oferta targetowania na iPhone"

Podobne prezentacje


Reklamy Google