Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja oferty CityProjekt Sp. z o.o.. Kim jesteśmy? CityProjekt Sp. z o.o. to biuro architektoniczno-budowlane, które wykonuje: Projekty indywidualne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja oferty CityProjekt Sp. z o.o.. Kim jesteśmy? CityProjekt Sp. z o.o. to biuro architektoniczno-budowlane, które wykonuje: Projekty indywidualne."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja oferty CityProjekt Sp. z o.o.

2 Kim jesteśmy? CityProjekt Sp. z o.o. to biuro architektoniczno-budowlane, które wykonuje: Projekty indywidualne domów i osiedli Projekty budynków biurowych, usługowych Adaptacje projektów gotowych Przygotowuje pełną dokumentację do pozwolenia na budowę Prowadzi i monitoruje pełen proces inwestycyjny do uzyskania pozwolenia na budowę Aranżacje wnętrz Projekty wnętrz restauracji, hoteli Dodatkowe rysunki oraz wizualizacje Zmiany lokatorskie Karty katalogowe mieszkań Odbiory mieszkań Mieszkania pokazowe Wszelkie pozostałe projekty architektoniczne (dachu, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy)

3 Nasze atuty Jesteśmy młodą firmą, ale prężnie się rozwijającą. W związku z rozwojem naszej działalności chcielibyśmy nawiązać współprace z agencją nieruchomości. Jesteśmy konkurencyjni cenowo na rynku Warszawy i okolic. Sądzimy, że tak współpraca wykaże korzyści dla obu stron. Obserwujemy stały trend wzrostowy liczby obsługiwanych klientów indywidualnych i biznesowych.

4 Warunki współpracy (1) Za każdego poleconego od Państwa klienta który zakupi u nas projekt architektoniczny, aranżację, projekt zagospodarowani terenu oferujemy: 5% od całej kwoty zamówienia netto (projekt architektoniczny, pozwolenie na budowę, projekt wnętrza, nadzór autorski) Przy przykładowej inwestycji: projekt domku 100m2, ceny kształtują się jak pokazano w tabelce poniżej: m2Cena za/m2Cena netto Projekt architektoniczny wielobranżowy100 10 000 Przygotowanie i koordynacja procesu uzyskania pozwolenia na budowę 2 000 Projekt aranżacji wnętrza100909 000 Nadzór autorski 2 000 RAZEM 23 000 Prowizja dla agencji 1 150

5 Warunki współpracy (2) Wszystkie wypłaty prowizji następować będą gotówką na podstawie zamówienia po całkowitym rozliczeniu się klienta z CityProjekt Sp. z. o.o. Jeśli zainteresowani będą Państwo propozycją współpracy z CityProjekt Sp. z o.o., proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

6 Współpraca W celu podpisania umowy współpracy prosimy o kontakt: biuro@cityprojekt.pl lub izabela.siwik@cityprojekt.pl.biuro@cityprojekt.pl izabela.siwik@cityprojekt.pl

7 Kontakt Osoby kontaktowe: Izabela Siwik – Prezes Zarządu Tel: 795-434-002 izabela.siwik@cityprojekt.pl

8 CityProjekt Sp. z o.o. Dziękujemy za uwagę. www.cityprojekt.pl


Pobierz ppt "Prezentacja oferty CityProjekt Sp. z o.o.. Kim jesteśmy? CityProjekt Sp. z o.o. to biuro architektoniczno-budowlane, które wykonuje: Projekty indywidualne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google