Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MoniX System cyfrowej rejestracji wideo. Czym jest MoniX? MoniX jest zestawem aplikacji służących do budowania ekonomicznych i elastycznych systemów cyfrowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MoniX System cyfrowej rejestracji wideo. Czym jest MoniX? MoniX jest zestawem aplikacji służących do budowania ekonomicznych i elastycznych systemów cyfrowej."— Zapis prezentacji:

1 MoniX System cyfrowej rejestracji wideo

2 Czym jest MoniX? MoniX jest zestawem aplikacji służących do budowania ekonomicznych i elastycznych systemów cyfrowej rejestracji sygnału wideo. System MoniX składa się z: Aplikacji do przechwytywania i rejestracji sygnału z różnych źródeł wideo (MoniX) Aplikacji do odtwarzania i konwersji zarejestrowanego sygnału (Odtwarzacz MXM) Aplikacji do testowania zainstalowanych urządzeń (Skaner Urządzeń Wideo)

3 Dlaczego MoniX? MoniX pozwala na jednoczesne stosowanie wielu różnych źródeł sygnału wideo w systemie: od profesjonalnych kart CCTV po webkamery USB. MoniX jest niezależny od sprzętu – pracuje na każdym urządzeniu wideo poprawnie zainstalowanym w systemie Windows MoniX zawiera wbudowane opcje do wygodnej obsługi 4, 6, 9, 12, 16, 20 i 25 kanałów wideo, oraz możliwość dalszej rozbudowy.

4 MoniX zapewnia profesjonalne rozwiązania, zachowując rozsądną cenę: Triplex (jednoczesna rejestracja, podgląd i odtwarzanie) w każdej konfiguracji, Zaawansowana, konfigurowalna detekcja ruchu, Zapis na twardym dysku w specjalnym formacie, eliminującym fragmentację i zapewniającym szybki dostęp, Watchdog zapewniający autonaprawę lub reset systemu w razie awarii, Duża liczba opcji pozwalająca na dostosowanie systemu do możliwości sprzętu.

5 Wybrane opcje konfiguracyjne: Dowolny wybór rozdzielczości i głębi kolorów dla każdego urządzenia, Pełny zestaw regulacji dla każdego urządzenia (jasność, ostrość, nasycenie, BLC, itp.), Wybór częstotliwości pracy (klatki na sekundę) dla każdego urządzenia, Możliwość wyboru jakości zapisu dla każdego kanału, Regulacja czułości, progu i stref detekcji ruchu dla każdego kanału, Programowa poprawa jakości obrazu (wygładzanie), Możliwość zlecenia automatycznych restartów serwisowych,

6 MoniX – możliwości: Automatyczne przerzucanie kanałów (w trybie pełnoekranowym) sprzężone z detekcją ruchu, Praca w trybie pełnoekranowym, lub w oknie (jako zwykła aplikacja Windows), Dowolne rozmieszczenie i sortowanie kolejności kanałów, w tym ręczne rozmieszczenie i skalowanie okien, Replikacja zarejestrowanych danych na serwerze poprzez sieć LAN / WiFi.

7 Inne unikalne cechy systemu MoniX: Możliwość zastosowania karty telewizyjnej i jednoczesnego użycia wszystkich jej wejść, Wygodny interfejs odtwarzania, z możliwością podglądu detekcji ruchu z całej doby, oraz odtwarzania wstecz, Możliwość konwersji wybranych fragmentów materiału do formatu WMV (Windows Media Video), Wykrywanie utraty synchronizacji na wybranych kanałach i resetowanie sterowników w celu odzyskania kontroli, Powiększenie cyfrowe, z możliwością sprzęgnięcia z obiektywem moto-zoom. Doskonała współpraca z nowoczesnymi procesorami HyperThreading i wielordzeniowymi dzięki wbudowanej wielowątkowości.

8 Możliwości dostosowania systemu MoniX: Indingo s.c. nadal rozwija system MoniX, istnieje więc możliwość łatwego dostosowania go do konkretnych potrzeb, w szczególności: Zapewnienie obsługi głowic obrotowych i obiektywów moto-zoom z poziomu aplikacji, Obsługę programu za pomocą pilotów na podczerwień, Dostosowanie do obsługi nietypowego sprzętu.

9 Wkrótce nowa wersja: MoniX 1.5 Podgląd i odtwarzanie przez internet, Obsługa kamer internetowych, Podgląd przez WiFi / Bluetooth / GPRS z komputerów naręcznych (PDA), Opcje sygnalizacji przez GSM i e-mail, z możliwością wysyłania przechwyconych obrazów, Kreator obsługi podczerwieni pozwalający zastosować dowolnego pilota do sterowania aplikacją.

10 MoniX – wymagania minimalne: Procesor kompatybilny z Pentium III, 300 MHz, Pamięć RAM: 96 MB, Dysk twardy: 1 GB, Windows 2000 / XP / 2003 / XP Embedded DirectX 9.0 Monitor 800x600, kolor 16-bitowy Mysz lub ekran dotykowy

11 MoniX – właściwy wybór: System MoniX pozwala zbudować / rozbudować system monitoringu w najbardziej ekonomiczny sposób, Od 2 lat jest testowany 24/7 w kilku instalacjach 9- i 16-kamerowych monitorujących domy i biura. MoniX jest od podstaw budowany i rozwijany w Polsce – zapewniamy szybki serwis, naprawę i rozbudowę systemu Indingo s.c. udostępnia na prośbę klienta przykładowy rejestrator 6-kanałowy zbudowany w oparciu o system MoniX.

12 MoniX – orientacyjne koszty systemu: System MoniX – wersja na 1 stanowisko + wsparcie w instalacji i konfiguracji: 150-200 zł. System MoniX – wersja na 1 stanowisko + karty TV dostosowane do systemu: –Wersja 4-kanałowa: 500 zł, –Wersja 6-kanałowa: 600 zł, –Wersja 9-kanałowa: 800 zł, –Wersja 12-kanałowa: 1000 zł. –Wersje większe: do uzgodnienia. Rejestrator (sprzęt, system operacyjny Windows XP Embedded, pilot na podczerwień, konfiguracja, wsparcie techniczne, gwarancja): –Wersja 4-kanałowa: 1800 zł, –Wersja 6-kanałowa: 2000 zł, –Wersja 9-kanałowa: 2200 zł, –Wersje większe: do uzgodnienia.

13 Indingo s.c. – o firmie Spółka Indingo oferuje szereg usług informatycznych realizując głównie dedykowane rozwiązania pod konkretne potrzeby klientów. Specjalizujemy się w budowaniu aplikacji dla przemysłu,księgowości, oraz do przetwarzania multimediów. W naszej ofercie znajdują się również gotowe rozwiązania: Kalkulator Procesów Technologicznych – aplikacja wspierająca planowanie i wycenę procesów obróbki skrawaniem. Gitara – aplikacja służąca do wyszukiwania zestawów kół zębatych, tworzących przekładnię o zadanym przełożeniu. MoniX - wielokanałowy system cyfrowej rejestracji sygnału wideo....oraz wiele innych. Po szczegóły zapraszamy na stronę domową: http://www.indingo.com/

14 Indingo s.c. – o firmie Zajmujemy się również budową dedykowanych zestawów komputerowych, sieci, oraz pełnych rozwiązań informatycznych wymagających niestandardowego podejścia. Po szczegóły dotyczące całego zakresu działalności firmy zapraszamy na stronę domową: http://www.indingo.com/ Z życzeniami owocnego dnia, Indingo s.c. ul Strusia 6c lok. 22 05-500 Piaseczno tel/fax: 022-701-83-61 tel: 0605-890-859 e-mail: monix@indingo.com


Pobierz ppt "MoniX System cyfrowej rejestracji wideo. Czym jest MoniX? MoniX jest zestawem aplikacji służących do budowania ekonomicznych i elastycznych systemów cyfrowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google