Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Karolina Skib Małgorzata Bernaś Marlena Adamska Jakub Zięba Agnieszka Sztajn.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Karolina Skib Małgorzata Bernaś Marlena Adamska Jakub Zięba Agnieszka Sztajn."— Zapis prezentacji:

1 Karolina Skib Małgorzata Bernaś Marlena Adamska Jakub Zięba Agnieszka Sztajn

2 To zdjęcie przedstawia przejście graniczne między moją wioska a Czechami. Po prawej stronie widzimy znaki drogowe dotyczące przejścia przez most.

3 Znak ostrzegawczy. Uwaga na drogę z pierwszeństwem przejazdu Pierwszeństwo dla nadjeżdżających z przeciwka. Te znaki znajdują się w mojej miejscowości. zakaz wjazdu pojazdów o nacisku osi większym niż określono na znaku. zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej większej niż określono na znaku.

4 Drogi w mojej miejscowości są wąskie i dziurawe, brak chodników dla pierwszych. Przy drogach rośnie dużo drzew. Droga w mojej miejscowości, podporządkowana.

5 Wyjazd z drogi podporządkowanej na główna. Na wprost w kierunku Opawicy. Na prawo w kierunku Głubczyc.

6 Znak dolny informuje o drodze z pierwszeństwem przejazdu w lewo. Znak górny droga z pierwszeństwem przejazdu. Zdjęcie przedstawia drogę główną. Znaki informacyjne

7 Zdjęcia przedstawiają znaki, które informują kierowców w jakim kierunku pojechać aby dojechać do danej miejscowości.

8 W mojej miejscowości kierowcy aut osobowych jeżdżą ostrożnie uważają na rowerzystów i na pierwszych stosują się do znaków zamieszczonych. W mojej miejscowości nie ma wyznaczonych tras rowerowych dlatego rowerzyści bardzo uważają na drogach. Nie ma również chodników dla pieszych dlatego kierowcy i piesi bardzo uważają na drogach bo drogi są dziurawe i bardzo wąskie. Trudno się minąć autom nadjeżdżającym z nad przeciwka. Drogi w mojej miejscowości są mało uczęszczane i rzadko występuje duży ruch.

9 Karolina Skiba Małgorzata Bernaś Marlena Adamska Jakub Zięba Agnieszka Sztajn


Pobierz ppt "Karolina Skib Małgorzata Bernaś Marlena Adamska Jakub Zięba Agnieszka Sztajn."

Podobne prezentacje


Reklamy Google