Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

… to platforma komunikacyjna dostępna przez dowolną przeglądarkę www, pozwalająca na racjonalne zarządzanie procesami logistycznymi, gdzie wszyscy uczestnicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "… to platforma komunikacyjna dostępna przez dowolną przeglądarkę www, pozwalająca na racjonalne zarządzanie procesami logistycznymi, gdzie wszyscy uczestnicy."— Zapis prezentacji:

1 … to platforma komunikacyjna dostępna przez dowolną przeglądarkę www, pozwalająca na racjonalne zarządzanie procesami logistycznymi, gdzie wszyscy uczestnicy łańcucha dostaw mają dostęp do danych dotyczących stanu zlecenia w czasie rzeczywistym.

2 Komunikacja Wizualizacja procesów Automatyczna kontrola (monitoring) Obieg dokumentów Archiwizacja danych

3

4 Jedna platforma dla wszystkich uczestników łańcucha dostaw

5 Tabela zleceń

6 Tworzenie nowego zlecenia Szybkie tworzenie i natychmiastowe przekazywanie zlecenia.

7 Przekazywanie zlecenia Szybkie tworzenie i natychmiastowe przekazywanie zlecenia. Zleceniodawca wybiera spedytora.

8 Przyjęcie zlecenia Zleceniodawca wybiera spedytora. Spedytor jednym kliknięciem przyjmuje zlecenie do realizacji.

9 Aukcja Spedytor jednym kliknięciem przyjmuje zlecenie do realizacji.. Drugim sposobem zlecania przewozu jest aukcja dla zamkniętej grupy przewoźników i spedytorów. Użytkownik biorący udział w aukcji proponuje stawkę lub wybiera opcję kup teraz. Zleceniodawca obserwuje przebieg licytacji.

10 Awizacja Wprowadzone dane samochodu - natychmiast widoczne dla Zleceniodawcy. Zleceniodawca obserwuje przebieg licytacji.

11 Załadunek SMS od kierowcy informuje o podstawieniu pod załadunek.Wprowadzone dane samochodu - natychmiast widoczne dla Zleceniodawcy.

12 Monitoring SMS od kierowcy informuje o podstawieniu pod załadunek.Nadzór nad przebiegiem zlecenia przez automatyczny system SMS.

13 Rozładunek Nadzór nad przebiegiem zlecenia przez automatyczny system SMS. SMS od kierowcy potwierdza gotowość do rozładunku.

14 Notatki Szybka wymiana informacji między uczestnikami łańcucha dostaw. SMS od kierowcy potwierdza gotowość do rozładunku.

15 Dodawanie dokumentów Dokumenty dotyczące zlecenia zawsze pod ręką. Szybka wymiana informacji między uczestnikami łańcucha dostaw.

16 Tradycyjny obieg dokumentów – do 14 dni

17 Wizualizacja zagrożeń

18 Monitoring

19 Archiwizacja danych

20 Statystyki Ilość przewożonych ładunków (w jednostce miar: tonaż, m3, liczba palet) przez przewoźnika w wybranym okresie czasu z podziałem na miesiące, tygodnie, dni. Ilość spóźnionych ładunków (w jednostce miar: tonaż, m3, liczba palet) przez przewoźnika w wybranym okresie czasu z podziałem na dni, tygodnie, miesiące. Średni koszt przewozu na przewoźnika w wybranym okresie czasu, z podziałem na dni, tygodnie, miesiące. Suma kosztów przewozu na przewoźnika w wybranym okresie czasu, z podziałem na miesiące, tygodnie, dni.

21 Mapa Interaktywna mapa Targeo wyznacza optymalną trasę przejazdu z uwzględnieniem ograniczeń dla samochodów ciężarowych, korków, warunków pogodowych, wypadków, remontów oraz wyznacza czas załadunku umożliwiający realizację zlecenia bez opóźnień.

22 Przekazując informacje w czasie rzeczywistym oraz gromadząc dane o zleceniu w jednym miejscu, ułatwia komunikację oraz zmniejsza ilość błędów Eliminując rutynowe połączenia telefoniczne obniża koszty czasu pracy i połączeń, wizualizując zagrożenia zwiększa efektywność działania pracowników Platforma jest prosta w obsłudze i umożliwia szybkie wdrożenie oraz integrację z systemem ERP Monitorując status przesyłki daje możliwość wcześniejszego reagowania na opóźnienia

23 Dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy Jakub Warda Specjalista ds. sprzedaży i marketingu Tel


Pobierz ppt "… to platforma komunikacyjna dostępna przez dowolną przeglądarkę www, pozwalająca na racjonalne zarządzanie procesami logistycznymi, gdzie wszyscy uczestnicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google