Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Microsoft Expression Studio

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Microsoft Expression Studio"— Zapis prezentacji:

1 Microsoft Expression Studio

2 Wstęp Pakiet narzędzi, jakim jest Microsoft Expression Studio służy do projektowania i tworzenia zaawansowanych graficznie stron internetowych, a także do tworzenia bogatych w multimedia aplikacji okienkowych. Microsoft pierwszy raz przedstawił pakiet Expression 16 września 2005 roku na konferencji Professional Developers Conference w Los Angeles.

3 Wymagania sprzętowe Minimalne wymagania sprzętowe pakietu Microsoft Expression Studio: Procesor - 1 GHz Pamięć operacyjna MB Wolne miejsce na dysku - 50 MB Rozdzielczość monitora x 768, 24-bity Karta graficzna - Kompatybilna z DirectX 9.0

4 W skład pakietu wchodzą:
Microsoft Expression Web Microsoft Expression Blend - narzędzie projektowe, pozwalające na tworzenie interfejsów użytkownika i aplikacji dla Windows z wykorzystaniem platformy .NET Framework Microsoft Expression Design - narzędzie do tworzenia ilustracji i grafiki Expression Media Reader Microsoft Expression Media Microsoft Expression Media Encoder

5 Microsoft Expression Web
Nazwa kodowa tego program to Quartz. Jest to edytor HTML, który pracuje w trybie WYSIWYG. Jest on odpowiedzią na zapotrzebowanie profesjonalnych narzedzi do tworzenia stron internetowych o wysokim standardzie. Obsługuje między innymi technologie XML, CSS, ASP.NET, XHTML, JaveScript.

6 Microsoft Expression Blend
Microsoft Expression Blend jest jednym z czterech narzędzi należących do rodziny Microsoft Expression Studio. Pełny pakiet tych aplikacji ma stanowić pomoc dla deweloperów i projektantów przy tworzeniu aplikacji posiadających wspaniałe interfejsy użytkownika. Microsoft Expression Blend stanowi bardzo elastyczne i produktywne środowisko do tworzenia innowacyjnych i pięknych wizualnie aplikacji. Łączy ono elementy grafiki wektorowej, zwykłych obrazów, obiektów 3D, wysokiej, jakości tekstu, obiektów audio i video oraz animacji.

7 Microsoft Expression Design
Jest profesjonalnym komercyjnym narzędziem do pracy z grafiką wektorową i rastrową oparty na programie Creature House Expression, który został przejęty przez Microsoft w 2003 roku. Expression Design jest zorientowany na edycję XAML oraz na grafikę webową, niż na grafikę przeznaczoną do druku. Nazwa kodowa Microsoft Expression Design to „Acrylic”, który później przeobraził się w Expression Graphic Designer, a od 2006 roku nosi już swoją właściwą nazwę Microsoft Expression Design.


Pobierz ppt "Microsoft Expression Studio"

Podobne prezentacje


Reklamy Google