Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sytuacja : Musisz lecieć samolotem Rok 1977 : Lecisz LOT-em, dostajesz jeść, proponują Ci coś do picia. Zajmują sięTobą urocze stewardesy, fotel jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sytuacja : Musisz lecieć samolotem Rok 1977 : Lecisz LOT-em, dostajesz jeść, proponują Ci coś do picia. Zajmują sięTobą urocze stewardesy, fotel jest."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Sytuacja : Musisz lecieć samolotem Rok 1977 : Lecisz LOT-em, dostajesz jeść, proponują Ci coś do picia. Zajmują sięTobą urocze stewardesy, fotel jest na tyle szeroki, że zmieściłyby się na nim dwie osoby. Rok 2007 : Wsiadasz do samolotu, zapinając pasek, który musiałeś wyciągnąć ze spodni, by przejść przez kontrolę celną; siadasz na siedzeniu tak wąskim, że oddychając głębiej wbijasz łokcie w sąsiadów; gdy chcesz się napić, steward przynosi Ci kartę z zajebistymi cenami, ale nie protestujesz, bo grozi to doprowadzeniem Cię w porcie docelowym na cło, gdzie wsadzą Ci palec w tyłek, żeby sprawdzić czy nie przemycasz tam narkotyków.

4 Sytuacja : Po szkole Michał chce iść do lasu, pokazuje Jasiowi swój nóż, którym chce sobie wyciąć procę. Rok 1977: Widząc nóż dyrektor szkoły pyta Miśka gdzie go kupił, bo szuka podobnego. Rok 2007: Szkoła zostaje zamknięta, brygada antyterrorystyczna odwozi Michała do policyjnej izby dziecka. TVP informuje o wstrząsającym zdarzeniu w dzienniku o wpół do ósmej.

5 Edith en pleine action durant une course Sytuacja : Dyscyplina szkolna Rok 1977: Wydurniasz się w klasie. Nauczyciel dal Ci po łbie. Gdy wracasz do domu, ojciec daje Ci po łbie. Rok 2007: Wydurniasz się. Nauczyciel przeprasza Cię. Ojciec przeprasza Cię i kupuje Ci skuter.

6 Sytuacja : Franek kłóci się z Markiem, tłuką się po szkole. Rok 1977: Pozostali dopingują ich. Marek wygrywa. Ściskają sobie ręce i zostają kumplami. Rok 2007: Szkoła zostaje zamknięta. TVP donosi o przemocy w szkole; Fakt daje to na pierwszą stronę i poświęca sprawie 5 kolumn.

7 Sytuacja : Kazio rozbija szybę w samochodzie na sąsiedniej ulicy; ojciec wyciąga pasek i wyjaśnia mu jak się rzeczy mają. Rok 1977: Następnym razem Kazio będzie bardziej uważny; normalnie dorasta, idzie do szkoły średniej, idzie na studia i zakłada własną firmę. Rok 2007: Policja zatrzymuje ojca Kazia za znęcanie się nad nieletnim. Kazio dołącza do bandy lokalnych dresiarzy.

8 Sytuacja : Biegnąc po szkolnym podwórku Jaś przewraca się, rani w kolano i płacze. Nauczycielka Kasia przytula go, żeby się uspokoił. Rok 1977: Po chwili Jasio czuje się lepiej i zaczyna znowu biegać. Rok 2007: Kasia zostaje oskarżona o pedofilię; w związku z wyrokiem (choć w zawieszeniu) szkoła ją zwalnia. Jasio przez pięć lat chodzi na terapię. Jego rodzica skarżą szkolę o odszkodowanie za brak dozoru, a Kasię za wywołaną u Jasia traumę. Wygrywają oba procesy. Kasia, bezrobotna, zadłużona, wyjeżdża do Norwegii, pracować na zmywaku.

9 Sytuacja : Bieżące stosunki między ojcem, a synem. Rok 1977: Proszę ojca o pieniądze, bo chcę wyjść z kolegami. Rok 2007: Ojciec pożycza ode mnie pieniądze na pokrycie debetu w banku.

10 Sytuacja : Ostatnia niedziela października. Rok 1977: Dzień zmiany czasu letniego an zimowy. Nic się nie dzieje. Rok 2007 : Dzień zmiany czasu letniego an zimowy. Ludzie cierpią na bezsenność, przez co wpadają w depresje

11 Sytuacja : koniec wakacji Rok 1977: Po dwóch tygodniach w przyczepie kampingowej rodzina wraca do domu. Nazajutrz idziesz do pracy i nic się nie dzieje. Rok 2007: Koniec wakacji, powrót z urlopu w Turcji, all- inclusiv. Trzeba wracać. Ludzie cierpią na bezsenność i popadają w liczne depresje.

12 Wniosek: Porąbało nas zdrowo. Chyba lepiej by było zachowywać się nieco normalniej i olewać media szukające sensacji w każdej pierdole.


Pobierz ppt "Sytuacja : Musisz lecieć samolotem Rok 1977 : Lecisz LOT-em, dostajesz jeść, proponują Ci coś do picia. Zajmują sięTobą urocze stewardesy, fotel jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google