Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kl. 4a Wychowawczyni : pani Małgorzata Hajdziony.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kl. 4a Wychowawczyni : pani Małgorzata Hajdziony."— Zapis prezentacji:

1 Kl. 4a Wychowawczyni : pani Małgorzata Hajdziony

2 Średnia klasy: 4,38 Frekwencja: 94,54

3 Osoby z wyróżnieniem Lp.Nazwisko, imię uczniaOcena z zachow. Średnia ocen 1.Jopek Dominikawzorowe5,18 2.Dostatnia Karolinawzorowe5,09 3.Sobańska Adriannabardzo dobre5,09 4.Perlińska Zuzannabardzo dobre5,0 5.Chmielarz Jakubbardzo dobre4,9 6.Iberhan Marlenabardzo dobre4,82 7.Noculak Emanuelbardzo dobre4,82

4 Uczniowie ze 100% frekwencją Chmielarz Jakub Iberhan Marlena Motyl Marcin Ryfa Dawid 100%

5 Nasze mocne strony: Duża aktywność w organizacji imprez, uroczystości. Jesteśmy samodzielni i pomysłowi. Umiejętność wspólnej, wesołej zabawy podczas przerw i uroczystości klasowych. Dobre wyniki nauczania. 8 osób gra na gitarze, 9 osób śpiewa w różnych zespołach. Dawid Duczmal był jedynym uczestnikiem konkursu ortograficznego i zajął 4 miejsce, wyprzedzając swych starszych kolegów.

6 Musimy popracować nad: naszą aktywnością podczas lekcji i aktywnym słuchaniem, pracą w grupach, musimy pamiętać, ze wszyscy odpowiadamy za wynik pracy zespołu, relacjami w klasie: wyeliminujemy przezywanie i brak akceptacji wobec wszystkich kolegów.

7 W tym półroczu: Uczyliśmy się aktywnie słuchać! Nie wychodziło nam to najlepiej ! Bawiliśmy się podczas klasowego Dnia Chłopca. Wróżyliśmy podczas klasowych andrzejek. Obejrzeliśmy spektakl Pani Zima. Uroczyście minęło nasze spotkanie wigilijne. Dowiedzieliśmy się, jak zadbać o nasz kręgosłup. Uczestniczyliśmy w zajęciach o tematyce prozdrowotnej Lżejszy tornister.


Pobierz ppt "Kl. 4a Wychowawczyni : pani Małgorzata Hajdziony."

Podobne prezentacje


Reklamy Google