Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zarząd Dróg Miejskich Warszawa INFORMACJA o ruchu na drogach układu podstawowego w m.st. Warszawa wg pomiarów APR-ZDM w 2011 roku ulicado Centrumz Centrumruch.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zarząd Dróg Miejskich Warszawa INFORMACJA o ruchu na drogach układu podstawowego w m.st. Warszawa wg pomiarów APR-ZDM w 2011 roku ulicado Centrumz Centrumruch."— Zapis prezentacji:

1

2 Zarząd Dróg Miejskich Warszawa INFORMACJA o ruchu na drogach układu podstawowego w m.st. Warszawa wg pomiarów APR-ZDM w 2011 roku ulicado Centrumz Centrumruch dobowy 1Al. Prymasa 1000 lecia Modlińska Wyb. Kościuszkowskie Wisłostrada Płowiecka Al. Jana Pawła II Dolina Służewiecka Witosa St.Zjednoczonych Al.Niepodległości Grójecka Al. Krakowska Puławska Puławska wylotówka Czerniakowska/Powsińska Sasanki / Marynarska Al. Jerozolimskie wylotówka B. Czecha Żwirki i Wigury Waryńskiego żródło:

3 Strona lewa – kierunek Lotnisko Okęcie

4 Geo kod lokalizacji: Szer. geograficzna: (x,y) ° 10' 56.00' N Dług. geograficzna: (x°,y°) ° 58' 55.85'' E

5 Strona prawa – kierunek Galeria Mokotów

6 Geo kod lokalizacji: Szer. geograficzna: (x,y) ° 10' 56.00' N Dług. geograficzna: (x°,y°) ° 58' 55.85'' E

7

8

9

10 Cena katalogowa za jedną stronę na okres jednego miesiąca kalendarzowego - strona prawa (kierunek na Galeria Mokotów) PROSIMY O KONTAKT - strona lewa (kierunek na Lotnisko Okęcie) PROSIMY O KONTAKT


Pobierz ppt "Zarząd Dróg Miejskich Warszawa INFORMACJA o ruchu na drogach układu podstawowego w m.st. Warszawa wg pomiarów APR-ZDM w 2011 roku ulicado Centrumz Centrumruch."

Podobne prezentacje


Reklamy Google