Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przegląd programów graficznych z możliwością tworzenia animacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przegląd programów graficznych z możliwością tworzenia animacji."— Zapis prezentacji:

1 Przegląd programów graficznych z możliwością tworzenia animacji.

2 Ulead Gif Animator 5.0.5 Ulead GIF Animator to zaawansowanie narzedzie do tworzenia animacji w formacie GIF, JPEG, PNG, PSD, UFO, UGA, AVI, FLC/FLI/FLX, MOV/QT, MPEG, raster-based SWF, HTML, EXE.Pozwala tez importować pliki, z których później można stworzyć nasz gif.15-dniowa wersja testowa

3 Animation Shop 3.05   Animation Shop 3 to bardzo przyjazny program do tworzenia wszelkiego rodzaju animowanych plików graficznych m.in. banerów reklamowych. Wyposażony został w możliwość optymalizacji obiektów pod kątem zastosowania na WWW. Dzięki niemu można szybko przetworzyć fragmenty filmów (AVI, MPEG) na format GIF. Program oferuje ponadto wiele narzędzi i efektów do obróbki animacji jak np. nowy edytor "morfingu", przy pomocy którego można zdefiniować kilka momentów kluczowych i obliczyć animacje między nimi. Obsługuje formaty: GIF, AVI, AVI 24-bit (animacje wysokiej jakości) oraz FLI/FLS.

4 ArtStudio   ArtStudio jest narzędziem do tworzenia animacji, wygaszaczy ekranu, awatarów na fora internetowe i innych "ruchomych" grafik. Wyposażony został w wiele przydatnych efektów i narzędzi, które pozwalają bez specjalnej wiedzy i umiejętności użytkownika na kreowanie ciekawych projektów. Dzięki nim bardzo łatwo i szybko przemienimy statyczny obraz w efektowną animację, zawierającą takie elementy jak falująca woda, poruszające się chmury, unoszący się dym czy też padający deszcz lub śnieg.

5 Crazy Talk 6.21 Program z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia własnych produkcji filmowych, wirtualnych avatarów, materiałów do wykorzystania na stronach WWW, blogach, podcastach itp. Animowane zdjęcia można dodatkowo uatrakcyjniać za pomocą funkcji dodania do nich dźwięku, elementów tekstowych, graficznych, zmianie koloru oczu czy włosów postaci znajdującej się na fotografii. CrazyTalk oferuje wiele zaawansowanych opcji dotyczących ustawień takich elementów jak oczy, zęby, usta, mimika twarzy, funkcje tworzenia mask w celu ustawienia dowolnego tła i znacznie więcej.

6 KoolMoves   KoolMoves posiada sporą ilość narzędzi, gotowych skryptów, wbudowanych przewodników dzięki, którym tworzenie różnorodnych efektów specjalnych, banerów czy pokazów slajdów jest bardzo proste i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy przez użytkownika. Funkcjonalność aplikacji rozbudowana jest również o narzędzia przeznaczone do pisania własnych skryptów (Flash 8 Action Scripting) umożliwiając tworzenie swoich rozwiązań, efektów.

7 particleIllusion   Za pomocą programu particleIllusion możemy stworzyć od podstaw tysiące realistycznych efektów specjalnych, w tym eksplozje, ogień, dym, mgłę, wodospady, iskry, sztuczne ognie, deszcz, śnieg, plamy cieczy, tła animacji, magiczne efekty, przestrzeń kosmiczną, światła, lawę, stada ptaków, kształty geometryczne, aureole, bąbelki, fale, tęcze, efekty artystyczne czy abstrakcyjne. Możliwości narzędzia ogranicza tylko wyobraźnia użytkownika i/lub brak czasu na zabawę z wieloma opcja pozwalającymi m. in. na ustawienia takich parametrów jak grawitacja, waga, liczba, wielkość, długość życia, sposób zachowania cząsteczek itp.

8 Sothink SWF Quicker Sothink SWF Quicker to narzędzie przeznaczone do tworzenia aplikacji internetowych z wykorzystaniem technologii Flash. Programu można używać między innymi do tworzenia gier, pokazów slajdów, filmów Flash, animacji, przycisków i bannerów. W skład Sothink SWF Quicker wchodzi szereg podstawowych narzędzi, za pomocą których można tworzyć grafikę wektorową w trybie WYSIWYG (To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz). Kolejny walor tego narzędzia to wbudowany system animacji, który można wykorzystywać na dowolnych elementach. Dodatkowo aplikacja posiada wbudowany edytor ActionScript odpowiedzialny za kontrolę animacji z takimi funkcjami jak podświetlanie tekstu czy autouzupełnianie kodu. Program umożliwia również importowanie i edycję wykonalnych plików SWF.

9 Plastic Animation Paper 4.0
Plastic Animation Paper jest udostępnionym od niedawna całkowicie bezpłatnie (również do zastosowań komercyjnych) programem do tworzenia animacji 2D w formatach TGA, JPG, BMP, PNG, GIF, PSD, TIF i AVI. Cechuje go łatwa obsługa i stosunkowo duże możliwości, które doceniane są nie tyle przez użytkowników domowych, co również duże studia animacji - przy jego użyciu powstały elementy kreskówek Hugo, Bif the Bee i innych.

10 Pivot Stickfigure Animation 3 PL
Twórz własne filmiki z figurkami ludzi jako aktorami.Pivot to darmowy program do animacji. Wykorzystaj go, by tworzyć zabawne animowane GIF-y z podobiznami ludzi a następnie dodać je do stron czy pokazów slajdów.


Pobierz ppt "Przegląd programów graficznych z możliwością tworzenia animacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google