Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program Photofiltre. Darmowy program do kompletnego retuszowania zdjęć. Pozwala użytkownikowi na prostą lub zaawansowaną edycję oraz używanie wielu filtrów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program Photofiltre. Darmowy program do kompletnego retuszowania zdjęć. Pozwala użytkownikowi na prostą lub zaawansowaną edycję oraz używanie wielu filtrów."— Zapis prezentacji:

1 Program Photofiltre

2 Darmowy program do kompletnego retuszowania zdjęć. Pozwala użytkownikowi na prostą lub zaawansowaną edycję oraz używanie wielu filtrów. Pomimo swoich rozbudowanych możliwości jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Aplikacja oferuje proste filtry i korekcję obrazu np. jasność, kontrast, korekcję gamma, nasycenie oraz bardziej artystyczne narzędzia (pastele, rozmycie, puzzle). W sumie jest ich ponad 100. Dzięki możliwości różnego rodzaju zaznaczania można dowolnie wybierać fragmenty obrazu. Własne kształty użyte do zaznaczenia jakiegoś obszaru mogą być zapisane do pliku i użyte w przyszłości. Proste narzędzia do rysowania, wypełniania, klonowania, stemplowania znakomicie sprawdzają się w zastosowaniach domowych. Funkcjonalność programu można rozszerzać za pomocą wtyczek dostępnych na stronie producenta.

3

4


Pobierz ppt "Program Photofiltre. Darmowy program do kompletnego retuszowania zdjęć. Pozwala użytkownikowi na prostą lub zaawansowaną edycję oraz używanie wielu filtrów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google