Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

rusztowania modułowe dla wymagających +8 to wysoka wytrzymałość na obciążenia połączona z optymalną ilością elementów, co pozwala na skrócenie czasu montażu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "rusztowania modułowe dla wymagających +8 to wysoka wytrzymałość na obciążenia połączona z optymalną ilością elementów, co pozwala na skrócenie czasu montażu."— Zapis prezentacji:

1

2 rusztowania modułowe dla wymagających +8 to wysoka wytrzymałość na obciążenia połączona z optymalną ilością elementów, co pozwala na skrócenie czasu montażu. Rusztowanie, z którego można wykonać najbardziej skomplikowane konstrukcje zarówno fasadowe, jak i przestrzenne. Brak ograniczeń konstrukcyjnych. Możliwość łączenia jednocześnie, pod dowolnym kątem, do 8 elementów. Niezwykła stabilność dzięki ramom poręczowym, które pełnią jednocześnie funkcję zarówno stężenia pionowego, jak i barierki ochronnej. 25 lat doświadczeń pozwoliło opracować rusztowanie doskonałe.

3 System to perfekcyjnie dopracowane detale Do 8 elementów na jednym poziomie Widoczne bezpieczeństwo Elementy łączone pod dowolnym kątemProsty montaż

4 System to perfekcyjnie dopracowane detale Możliwość dodawania i usuwania poprzecznic w już zmontowanym rusztowaniu Szybki montaż elementów, bez niebezpiecznych szczelin Stabilność bez względu na wibracje i nierówności terenu Stojaki +8 łączone tulejami Tuleja zapewnia ciasne połączenie, odporne na zabrudzenia.

5 Rusztowanie używane do tworzenia konstrukcji pod wielkoformatowe reklamy, sceny, wieże telewizyjne, trybuny i wiele innych. System to 25 lat doświadczeń na całym świecie

6 Rusztowanie używane do tworzenia konstrukcji pod wielkoformatowe reklamy, sceny, wieże telewizyjne, trybuny i wiele innych. System to 25 lat doświadczeń na całym świecie

7 Rusztowanie używane do tworzenia konstrukcji pod wielkoformatowe reklamy, sceny, wieże telewizyjne, trybuny i wiele innych. System to 25 lat doświadczeń na całym świecie

8 Rusztowanie używane do tworzenia konstrukcji pod wielkoformatowe reklamy, sceny, wieże telewizyjne, trybuny i wiele innych. System to 25 lat doświadczeń na całym świecie

9

10

11

12 rusztowania ramowe Najlżejsze na rynku stalowe rusztowania fasadowe o najwyższych parametrach wytrzymałościowych. Otwarte dołem ramy pionowe umożliwiają wyjmowanie i przemieszczanie podestów w już zmontowanym rusztowaniu. Skratowane ramy poręczowe spełniają rolę usztywnienia wzdłużnego i pionowego. Dzięki niewielkiej wadze poszczególnych elementów, montaż przebiega szybciej niż w tradycyjnych systemach ramowych Specjalne poręcze oraz wiele elementów uzupełniających czynią z UNI-FORM szybkie, bezpieczne i elastyczne rozwiązanie.

13 szybkie i proste w montażu rusztowania ramowe

14 szybkie i proste w montażu rusztowania ramowe

15 rusztowania ruchome wieże aluminiowe Mają szerokie zastosowanie w pracach wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zapewniają efektywny i bezpieczny dostęp do prac na wysokości. Używane nie tylko na placach budów, ale również w wielu gałęziach przemysłu, elektrowniach, halach sportowych i centrach handlowych. Idealne do prac dekoratorskich i konserwacyjnych.

16 rusztowania ruchome wieże aluminiowe Rama Lżejsza, mocniejsza i bezpieczniejsza. Głowica Zatrzask umożliwia jednoosobową obsługę. Stopa i koło Stopa 750 mm daje większe podparcie i usztywnienie. System drabinowy Możliwość wymiany uszkodzonej drabiny, bez nowej ramy.

17 rusztowania ruchome wieże aluminiowe Łączenie ram Ograniczenie ilości komponentów ob- niża wagę ramy. Sworzeń GRN Jednoczęściowy sworzeń redukuje możliwość uszkodzeń i ubytków. Automatyczne zabezpieczenie podestu Samozatrzaskująca się zapadka eliminuje błędy użytkownika. Podest Zakończony łatwymi do wyjęcia wytłaczanymi hakami aluminiowymi

18 bezpieczny montaż rusztowań PlusGard Nowatorski system zabezpieczeń dla osób wznoszących rusztowania i wieże jezdne. Zabezpieczenia mogą być stosowane zarówno przy montażu i demontażu, jak i w razie konieczności przebudowy rusztowania. PlusGard eliminuje konieczność stosowania szelek zabezpieczających, podnosi wydajność pracy.

19 bezpieczny montaż rusztowań PlusGard PlusGard to przenośna, teleskopowa balustrada, którą mocuje się do elementów pionowych rusztowania przy pomocy haków. W trakcie wznoszenia rusztowania pracownik przesuwa PlusGard w górę, co daje mu zabez-pieczenia na wyższym poziomie rusztowania. PlusGard został opracowany do ogólnego zastosowania i może być używany na większości rodzajów rusztowań.

20 bezpieczny montaż rusztowań BetaGuard BetaGuard ułatwia wznoszenie wież aluminio-wych poprzez wyeliminowanie konieczności sto-sowania zarówno poziomych, jaki i ukośnych stężeń. Zabezpieczenie redukuje liczbę głównych komponentów wieży do trzech. BetaGuard może być stosowane na wszystkich wieżach o szerokości 85 cm i 145 cm z odstępami między poprzecznicami 50 cm lub 25 cm.

21 ConstructIT to oprogramowanie, które umożliwia wyliczenie i zaprojektowanie konstrukcji rusztowania w ciągu kilku minut. Wystarczy wprowadzić parametry, a program sam zajmie się resztą. ConstructIT bierze pod uwagę obowiązujące normy dotyczące rusztowań. W krótkim czasie dostajesz doskonale zaprojektowane konstrukcje, rysunek wykonawczy, dokumentację statyczną oraz gotową kalkulację.

22 Nasze realizacje Silesia Atrium, Katowice

23 Nasze realizacje DR City, Kopenhaga

24 Nasze realizacje Zakłady petrochemiczne, Kopenhaga

25 Nasze realizacje Scena z rusztowań +8, firma Giso

26 Nasze realizacje Konstrukcja jezdna do mycia samolotu Boeing 737, LOT

27 Kontakt Oddział w Pruszczu Gdańskim ul. Nowowiejskiego 35 83 – tel. +48 58 683 22 29 fax. +48 58 683 45 07 www.scaftech.pl ABC BUDOWNICTWO SP. Z O.O. 83-000 Pruszcz Gdański ul.Nowowiejskiego 35 tel.58 6832229 fax: 58 6834507


Pobierz ppt "rusztowania modułowe dla wymagających +8 to wysoka wytrzymałość na obciążenia połączona z optymalną ilością elementów, co pozwala na skrócenie czasu montażu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google